Drie-delig Hollands Makkumer Tichelaar Fayence polychrome kaststel met chinoiserie decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 - 34 cm. In goede staat.
Grote antieke majolica schaal met zwaan. Circa 1920. Genummerd. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Delftse Fayence dekselvaas met bodemmerk. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Fayence schaal met Romeinse voorstelling. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antiek Frans polychrome Fayence inktstel. Gemerkt V.P. Mogelijk Fabriek Venne Perrin. Afmeting: 10 x 18 x 17 cm. In goede staat.
Jaren '50, Italiaanse keramieken polychrome wandschotel met gezicht. Gemerkt 3170 Italy. Mogelijk ontwerp Marcello Fantoni. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Twee gelimiteerde Guillaume Corneille sierschotels. Tweede helft 20e eeuw. 1x Bord met geel glazuur, Corneille '98. Nr. 897-1000 door L. Zwikker, Royal Sphinx. 1x Bord, niet genummerd. Afmeting: Ø 30 ...
Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.
Zeven antieke Delftse Fayence borden. Divers, met restauraties. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In redelijke staat.
Vijf grote antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen. Decor: Sana. Eén kom chip. Eén kom haarlijn, rest goed. Afmeting: H 10 x Ø 20 cm.
Drie antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen. Circa 1880. Ongemerkt. Chinoiserie decor. Eén kom gelijmd. Afmeting: H 8,5 x Ø 18 cm. In redelijke/goede staat.
Vier delen divers porselein/aardewerk. 20e Eeuw. 1x Vaas, gemerkt E.H., blauw glazuur. 1x Vierkante vaas, gemerkt ü Germany, blauw glazuur. 1x Vaas, Lindner Bavaria Germany. 1x Vaas, bruin/zwart, nr. ...
Grote 17e - 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence vaas met pauw in tuin decor. Enkele haarlijnen + chips. Afmeting: H 35 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse porseleinen tegel in lijst met damesportret. Gesigneerd E. Eveldt 1879. Verso Ester d'Amfrevrille + familiewapen. Afmeting: H 66 x B 46 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands Mobach keramiek. Circa 1910. 1x Knobbelvaas met blauw glazuur. 1x Schenkkan met thee-glazuur, lichte glazuurschade bij tuit. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Elf antieke tegels. 1x 4-pas tableau met landschap decor. 1x 3-delig tableau met landschap decor. Plus vier losse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Tsjechisch theeservies met goud decor. Circa 1920. Deksel van theepot niet origineel. Afmeting: 8 - 31 cm. In goede staat.
Majolica piedestal. Jugendstil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 27 cm. In goede staat.
Drie delen Delfts Porceleyne Fles Fayence Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen bloempotten met onderschotel. Eén onderschotel chip, verder goede staat. Afmeting: 18 - 19 cm Ø. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Franse porseleinen borden met damesportretten. Handschilderd + goudrand. Circa 1840. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Societé Ceramique Maastricht lampetstel. Paars-wit-goud. Circa 1900. Eén haarlijn waskom, verder goed. Afmeting: 15 - 35 cm.
Lot van 43 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met decor van heilige. Mangaan-kleurig. Eind 19e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.
Twee antieke Fayence vazen. Circa 1900. Bestaande Engelse pijpvaas met figuren/landschap decor, onduidelijk gemerkt. En een Delftse dekselvaas met boten/molen decor, circa 1900. Afmeting: 31 - 34 cm. ...
Drie antieke Villeroy & Boch borden. Circa 1900. Landschap/figuren decor. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.
Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
18e Eeuwse Franse polychrome Fayence knobbelvaas met hengelaar decor. Gesigneerd Pierre Bancherany. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Sevres porseleinen plaquette met bronzen cloisonné omranding. Handgeschilderd. Verso Chateau des Tuilleries + Sevres 1844. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.
Lot van 52 stuks antieke blauw-witte tegels. Circa 1900. Afmeting ca.: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goed staat.
18e - 19e Eeuws mangaan tegeltableau, met afbeelding van ruiter te paard. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Twee antieke majolica oorvazen met floraal decor. Jugendstil. Circa 1910. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Gemerkt Karl Ens. Circa 1930. Dame met appel. Goud decor. Minimale chip glazuur basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met bloem decor. Tweede helft 20e eeuw. Chip deksel, haarlijn terrine. Afmeting: 25 x 34 x 22 cm. In redelijke staat.
Vijf mooie vroeg 19e eeuwse porseleinen empire kratervazen. Twee sets van twee, plus losse vaas. Kleinere set één haarlijn. Goud slijtage. Afmeting: H 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Acht antieke Engelse keramieken Staffordshire figuren. Divers. Enkele restauratie. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Italiaanse polychrome neo renaissance wandschotels met monogram. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Hollandse Fayence borden. Divers. 4x Delft + 1x Friese spreukschotel. Enkele beschadigingen + restauraties. Afmeting: Ø 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
12-Delige Duitse Dresden gebakset van porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 16 - 25 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse jaren-90-stijl keramieken hocker met goud decor. Liggende kameel. Afmeting: 49 x 67 x 45 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Grote vaas gemerkt 't Fortium'. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 14 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica Fayence tabakspot. Floraal/hond en kind decor. Circa 1900. Afmeting: 19 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...
Twee grote porseleinen koetsen met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Oost Duitsland. Eén maal Pacelli Italië. Afmeting: 27 - 39 cm. In goede staat.