Mahoniehouten wortelnoten commode. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 114 x 49 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse handbeschilderde hoekkast met floraal decor. Afmeting: 130 x 52 x 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire chiffoniere. Afmeting: 157 x 102 x 51 cm. In goede originele staat.
Decoratief handgeschilderd kamerscherm van zachthout met vier lamellen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 4 x 190 cm. In goede staat.
Wortelhouten piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met kerfsnede front. Afmeting: 71 x 121 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten tafel in renaissance-stijl. Afmeting: 72 x 71 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten dekenkist met ruitpanelen. Circa 1820. Sporen oud wormbeval. Afmeting: 63 x 138 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant poot. Afmeting: 62 x 87 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten commode met snijwerk. Figuren/leeuwenkoppen decor. Circa 1880. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten bijzettafel met koperdraad-inleg en drie (zeskantige) uitklapbare etagere-bladen. Circa 1900. Afmeting: 72 x 49 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten gründerzeit commode met vier lades en ranken decor. Circa 1890. Afmeting: 81 x 118 x 55 cm. In zeer goede originele staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse commode van mahoniehout met zes lades, band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 132 x 115 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.
Bruin lederen armleunstoel met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 78 x 70 cm. In goede staat.
Bruin lederen armleunstoel met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 78 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Engelse kast met boven twee deuren, geborstelde panelen. Kast heeft mooie patina en verkeerd in goede staat. Afmeting: 192 x 175 x 54 cm.
Antieke Duitse notenhouten naaitafel. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 78 x 60 x 43 cm. In goede staat.
Duitse, laat biedermeier essenhout fineer naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 56 x 43 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1840. Afmeting: 158 x 106 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse vitrinekast met lade en schappen. Berkenhout. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 183 x 110 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Gründerzeit commode. Circa 1880. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.