Antiek accordeon met parelmoer-inleg. Met koffer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 45 x 24 cm. In goede staat.
Vier messing schalen. 20e Eeuw. Onder andere jugendstil stijl. Bestaande uit schaal met kevers + drie schalen (divers). Afmeting: 14 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws hardhouten Oriëntaals gevecht/afweerschild met messing beslag en polychromie + handgrip. Afmeting: 10 x Ø 38 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Japanse bronzen vaas met druivenranken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 27 cm. In goede staat.
Drie oude wortelnoten dekseldozen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 28 cm. In zeer goede staat.
Oude/antieke Duitse Carl Zeiss Jena microscoop in kist. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 24 x 23 cm. In goede staat.