Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen sculptuur, abstract
Resultaat: 175 EUR

Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U

Bronzen dame met guirlandes
Startprijs 160 EUR

Bronzen beeld voorstellend jongedame met slinger in de hand. 21e eeuws. geheel staand op zwart marmeren voet. Gietstempel Parijs 52xø14,5cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen Aziatische beeldjes 20e eeuw. 1x Olifant met figuur met een pot op het hoofd 18x5x10cm. 1x Fantasiebeeldje/vaasje 15,5xø12,5cm.

Fang beeld
Startprijs 65 EUR

Oud Fang beeld met dubbel hoofd. Het beeld is ouder dan 50 jaar.

Bronzen dame
Resultaat: 200 EUR

Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G

Chinese figuur
Resultaat: 50 EUR

Chinese figuur 20e eeuw. Natuursteen met houten sokkel, gesigneerd, man slapend op een tijger 7,5x10x6cm. Cond.: U

Beeld, Ce Have
Startprijs 60 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Startprijs 55 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend moeder met kind op schoot bij een gans. 21e eeuws 25x16x13cm. Cond.: G

Bronzen sculptuur op houten sokkel
Startprijs 100 EUR

Kawol Gasiricia (Poolse kunstenares), bronzen sculptuur van een vrouwengezicht op houten sokkel. 20e eeuw, mooie patina. 30x19x10cm.

Beeld, reiger
Resultaat: 20 EUR

Tropisch houten figuur voorstellend een visreiger 20e eeuw (Indonesië) 30x8x8cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Bronzen kandelaar ongesigneerd 50-er jaren 12x25x21cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld van een edele dame met bloemenmand in de hand. Gesigneerd R. Vallon 21e eeuw 29xø13cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld van een edele dame met waaier in de hand. Gesigneerd R. Vallon 21e eeuw. 25x16x13cm. Cond.: G

Buste Romeinse officier
Resultaat: 35 EUR

Buste van een Romeinse officier. Gipsen reproductie op marmeren sokkel. Minimale beschadigingen 21x15x10cm. Cond.: G

Indonesisch houten beeld
Resultaat: 25 EUR

Indonesisch tropisch houten beeld van een zittende vrouw 20e eeuw 32x23x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een bakkertje met 2 broodmanden onder de arm. 21e eeuws 22x11x11cm. Cond.: G

Eikenhouten beeld
Startprijs 30 EUR

Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend negerinnen 26x12x9cm. Cond.: U

Bronzen hangbuikzwijn
Resultaat: 80 EUR

Bronzen beeld van een lachend hangbuikzwijntje 21e eeuw. Op zwart marmeren sokkel 16x25,5x16cm. Cond.: G

Eikenhouten beeld
Startprijs 40 EUR

Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend diverse Afrikaanse figuren in elkaar verstrengeld 41,5x13x12cm. Cond.: U

Pende masker
Startprijs 45 EUR

Oud en origineel Pende masker. Masker is meer dan 45 jaar oud

Bronzen beeld
Startprijs 55 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw, gesigneerd C. Valt. Voorstellend hond staand op voerbak bij het hek 25x20x11,5cm. Cond.: G

7 Dierfiguren
Resultaat: 10 EUR

7 dierenfiguren (tin-zilverkleurig) 20e eeuw. Olifant, eekhoorn, eend, zeehond, kikker, vogel,(flesopener) ,beer. Grootste is 8x6cm. Cond.: U

Indonesisch beeld
Resultaat: 25 EUR

Bronzen beeld van een Indonesische dame met stok in de handen eind 20e eeuw 52x14x13,5cm. Cond.: G

Beeld, Bamum
Startprijs 65 EUR

Mooi Bamum beeld van een jager uit Cameroon. Dit beeld is 35 jaar oud is 54 cm hoog en meer dan 2,5 kilo zwaar.