Imari dekselvaasje 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen. Deksel met een zittend hondje. Dekselrand heeft 2 bakscheurtjes 30,5xø14cm. Cond.: G
Twee plate 19e eeuwse imari kastkommen/schalen. Handbeschilderd met landschapsdecor 6,5xø19cm. Cond.: G
Romeins vaasje, bodemvondst. Mooi geïrriseerd en gaaf 14xø8cm. Cond.: G
Royal Albert roomstelletje 3 delig, Anniversary rose, Cond:U,
Rosenthal 9-delig likeurset van StudioLine keramiek Duitsland 20e eeuw. 30xø32cm. Cond.: U
3 Diverse porseleinen bordjes van W.F. George Fine China. 3 Diverse afbeeldingen van Lena Lu eind 20e eeuw ø21cm. Cond.: G
Grote blauw aardewerken fruitschaal op voet eind 20e eeuw met geschulpte rand. Geheel handbeschilderd met bloemen 18xø40cm. Cond.: G
27-Delig Frans koffieservies gemerkt G.D.A. France ca. 1930. Bestaand uit 12 Kop & Schotels, koffiekan, melkkannetje, suikerpotje. Rand met rozen en goudkleurige guirlandes gedecoreerd Cond.: G
Rozenburg potje ca. 1890 met decor van molen en guirlandes. Gesigneerd F. van Dunkelman 10xø8,5cm. Cond.: G
Gouds platelen vaas met oor, "Dolce" Iris Gouda 1e helft 20e eeuw 24xø12cm.
Platelen vaas met 2 oren 20-er jaren, gemerkt 922 Moori Gouda Holland 21x23x18cm. Cond.: U