Grote antieke hanglamp van compositie, brons gepatineerd ca. 1880 met vrouwfiguur. Frankrijk 84xø74cm. Cond.: U
Mahoniehouten Hollandse theestoof 19e eeuw. Willem III periode met stoof en ketel 47xø31cm. Cond.: G
Empire stijl koperen wandbord ca. 1880 met Romeinse voorstellingen. Hoogwaardig uitgewerkt en gesigneerd Elkington ø50cm. Cond.: G
Grote antieke koperen scheepslamp gemerkt Roux Guichard + Co Maison Faucon 43x43x23cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse tafelstukken (compositie) Empirestijl 2e periode 22xø20,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse Bouille likeurkeldertje met koper en schildpad inlegwerk. Binnenwerk geschikt voor 3 karaffen. Houten kistje in zeer goede staat met origineel slot 15x28x13cm. Cond.: G
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bandintarsia en origineel slot. In zeer goede staat 23x12x15cm. Cond.: G
Twee antieke koperen wijwaterhouders met hengels ca. 1900 24xø22cm. Cond.: G
Vroeg19e eeuws aardewerken kruikje met oortje. Groen-grijs geglazuurd. Cond:G 26xø15cm.