Beurs met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. Met binnenbeugel. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:I:1918. 9 cm. In redelijk goede staat. ca 42 gram.
Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Flacon met getorste bewerking en voorzien van een zilveren kraag en bolle dop met ribbewerking. ø3,5x9cm. En een flacon op zilveren voet en met royale...
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met gevlochten steel, bekroond met melkmeisje en bak met tekst en afbeelding boerengezelschap naar A. van Ostade. Mr. P. Baardwijk-Nieuwpoort. j.l.: S = 1928. Afmeti...
Zilveren miniatuur, 833/000, in de vorm van een voetstoof. zeskantig met trembleerwerk en een stergravure. 21x21x34mm. MT.:J.H. van der Meulen, Joure, 1902-1925. ca 9,4 gram. In goede staat.
Lot zilveren lepels, 833/000, voorzien van 6 theelepels, een suikerlepel en een theeduim. De stelen van de lepels zijn versierd met diverse bloemen. 9-12,5cm. Totaal ca 82 gram. In goede staat
Twee antieke zilveren maliënkolderbeursjes, een grote met een gecontourneerde beugel voorzien van graveerwerk, 833/000, 8x13cm, voorzien van velouren binnenzijde, en een beursje met een ronde beugel v...
Kristallen menage-set met 3 schaaltjes geplaatst op een zilveren tablet met een gecontourneerde rand. ø26x3cm. Zilvergewicht 230 gram. Chip in een schaaltje. In goede staat
Vier zilveren suikerscheppen, 833/000, één lepel met een parelrand, 3 met biedermeier bewerking. o.a. Van Kempen, Voorschoten. ca 39 gram. In goede staat
Zilveren armband en hanger, 835/000, met rhodochrosiet. Armband met opengewerkte schakels bezet met 3 ronde rhodochrosietstenen, ø 9 mm en een bijpassende hanger met een ronde rhodochrosiet, ø15 mm. B...
Twee zilveren ringen en een hanger, 925/000, met kleurstenen. Twee ringen met peridoot en amethist. De oorhangers met peridoot, amethist en citrien. ø 54/56, Totaal ca 17,8 gram. Nieuw.
Lot met 2 paar zilveren oorclips, Een paar oorclips in bladvorm, 835/000, bezet met markesietstenen, 12x20mm, en een paar ovale oorclips, 925/000, voorzien van een opengewerkte florale rand bezet met ...
Zilveren broche, 833/000, gemaakt van keelknopen, rond model met filigrainbewerking. MT.: Onduidelijk. 35x15mm. ca 7,1 gram. In goede staat.
W. Berger. Tweede helft 20e eeuw. Wijnproeven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
G.A. Baumer. 1949. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Martijn de Wit. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Piet Warffius. 1956 - . Nr. 92/100. Abstract figuratieve voorstelling. Titel: Over de grens. Litho op papier. Afmeting: H 51 x B 51 cm. In goede staat.
W.F. Boekstal. 1887 - 1957. Boerderij bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 20e Eeuw. Romantisch landschap. Naar Meindert Hobbema. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Atelier Adam Potgieter. Herkomst familie Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands riviergezicht met plezierboot en windmolen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In go...
Otto Dicke. 1918 - 1984. Hollands poldergezicht. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.
Francois Gomze. 1861 - 1949. Bosgezicht met wandelende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.