Twee delen antiek Japans cloisonné. 19e Eeuw. Bestaande uit vaas met floraal decor. En een bloempot met floraal decor. Afmeting: 21 - 24 cm. In goede staat.
Gesigneerd oud Chinees rol schilderij op zijde. Gouache. Haan in landschap eet spin. Afmeting: H 100 x B 29 cm. In goede staat.
Oude Chinese vergulde metalen penning met boeddha en tekst verso. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met prunus decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Grote Chinese houtgestoken keizer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Antiek Chinees Familie Rose figuur. 19e Eeuw. Hand beschadigd + voet chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.