Vijftien stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met afbeelding van edelmannen. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Twee grote porseleinen koetsen met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Oost Duitsland. Eén maal Pacelli Italië. Afmeting: 27 - 39 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...
Lot van 25 antieke Jugendstil tegels met floraal decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Lot van 30 stuks antieke Hollandse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee porseleinen vazen in Sevres-stijl. Figuren/goud decor met brons. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met zeilboot decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.
Duitse Rudolstadt porseleinen dekselvaas met draken/floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
Vier porseleinen figuren. 20e Eeuw. (1) Herend, jager met hond. (2) Lippolsdorf, biddende vrouw. (3) Budapest, naakte vrouw. (4) Thüringen, dame met jurk (vinger mist). Afmeting: 14 - 21 cm. In redeli...
Art Deco keramieken geglazuurde vaas met salamander. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee delen plateel met Jugendstil decor. 1x Vaas, gemerkt Gouda Ivora Holland Nr. 307130. Afmeting: H 22,5 x Ø 17 cm. In goede staat. 1x Rond bord met vogel decor. Achterkant met schilders letter E.D....
Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. vooorstellend Stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 3...
Antieke Hollandse platelen bloempot op zuil. Gouda, decor Atrium 431. Floraal. Drie-delig. Scheur in basement. Afmeting: H 78 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen schaal in Sevres-stijl met figuren/goud decor + brons. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Eén bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: Ø 25 - 26 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse drie-delige Gouda platelen bloempot + zuil. Decor Grotius. Circa 1920. Afmeting: H 73 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome fayence plooischotel met pauw decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm.In goede staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.