Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.000 EUR

Royale witgouden rozet ring, 750/000, met diamant. Ring met een fantasieroset bezet met briljant geslepen diamanten, oud en nieuw slijpsel, in diverse maten, totaal ca 1,3 ct, P. ø rozet16 mm. Bevest...

Damesbureau, 1840
Resultaat: 350 EUR

Klein 19e eeuws Hollands mahoniehouten damesbureau in chiffoniere vorm. Met inlegwerk in binnenleven + opklapbare etagiere. Circa 1840. Afmeting: 127 x 42 x 75 cm. In goede staat.

Witgouden ring met parel
Resultaat: 80 EUR

Witgouden ring, 585/000, met parel. Witgouden solitairring met een parel, ø 6mm. en een zigzag bewerking in een deel van de band. ø 54. ca 1,6 gram. In goede staat.

Gouden armband robijn en diamant
Startprijs 1.600 EUR

Fraaie geelgouden armband, 750/000, in de stijl van Hermes, met robijn en diamant. Slavenband met scharnier en aan de bovenzijde voorzien van een druppelvormig element bezet met een ovale cabouchon ro...

Kapitaal collier met citrien & diamant
Startprijs 1.500 EUR

Kapitaal collier van citrienen met een gouden sluiting, 585/000, voorzien van citrien en diamanten. Collier van 4 rijen gefacetteerde citrien kralen, ø 8 mm bevestigd aan een massief geelgouden einds...

Staande klok, H 255 cm.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse staande klok. Notenhout. Fries model met Schwarzwalder uurwerk. Huwelijk. Afmeting: H 255 cm. In redelijke staat.

Zilveren schaal (Duitsland)
Startprijs 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, rijkelijk versierd. Ovaal gecontourneerd model met gezaagd decor, 4 cartouchen waarvan 2 met putti en rozenguirlandes. De bodem is voorzien van een voorstelling met figuren.2...

Zilveren soeplepel
Resultaat: 80 EUR

Zilveren 835/000 soeplepel met ovale gecontourneerde bak, en steel met filetrand. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: P: 1874. Afmeting: 26 cm. Gewicht: circa 186 gr. In goede staat.

Chinese cloisonné klok
Resultaat: 90 EUR

Chinese cloisonné tafelklok van messing met emaille wijzerplaat. Glas mist. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese drakenkommen, Ø 11,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenkommen met reliëf, groene draken in de wolken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Zilveren handspiegel
Startprijs 40 EUR

Zilveren handspiegel, 833/000, gemaakt uit een tasbeugel met bewerkte rand en een breidophouder voorzien van een gedreven voorstelling. 19x9cm. totaal met spiegel ca 96 gram. Iets gedeukt, verder in g...

Antieke Meissen theepot Ø 10 cm.
Resultaat: 600 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen theepot. Deksel niet origineel. Chips. Afmeting: 11 x 18 x Ø 10 cm. In redelijke staat.

Twee stel antieke vorken (4 st.)
Startprijs 80 EUR

Stel antieke 835/000 zilveren drie-tandige vorken. Als nieuw. Met gegraveerde gecontourneerde stelen, inscriptie aan achterzijde. Mr. A. Kuylenburg-Schoonhoven. jl.: b = anno 1861. Afmeting: L 13 cm. ...

Antieke Schwarzwalder koekoeksklok
Resultaat: 160 EUR

Antieke Schwarzwalder koekoeksklok met kwartet en kwartier-slag. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Porseleinen Delfts-blauwe klok, 1920
Resultaat: 60 EUR

Hollandse Delfts porseleinen klok. De Helpoort te Maastricht. Circa 1920. Duits Mercedes uurwerk. Veer zit vast. Eén minimale chip. Afmeting: 28 x 16 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Spelende poezen
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Interieur met spelende poezen. Naar Charles van der Eijcken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.

Zilveren theedoos
Startprijs 480 EUR

Fraaie zilveren theedoos, 934/000, Empire, rechthoekig bol model, geplaatst op een rechthoekige voet met filetrand. En voorzien van een scharnierend deksel met zwarte knop. MT.: J.A. de Haas, Amsterda...

P.J. Voormeij, Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 100 EUR

P.J. Voormeij. 1940 - . Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 72 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 60 EUR

Druivenschaar met zilveren grepen, 833/000, met druivenranken en druiven. 5x16cm. In goede staat

4 Zilveren knopen
Resultaat: 45 EUR

Lot met vier zilveren klederdrachtknopen, 800/000. Lot met 2 setjes knopen. ø 16-18mm. ca 9,4 gram. Wat afgesleten.

Zilveren kaviaarschaaltje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren kaviaarschaaltje, 925/000, in de vorm van een schelp, geplaatst op 3 krulpoten, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. London, jl.:c:1977. 14x12x4cm. ca 105 gram. In zeer goede staat

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 1.000 EUR

Bijzondere dekseldoos, BWG, 12 lot, 750/000. Rechthoekig gecontourneerde doos geplaatst op 4 klauwpoten, voorzien van een versiering rondom heb sleutelgat. Het scharnierende deksel is voorzien van een...