18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met chinoiserie decor. Gemerkt APK. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse schotel met spreuken. Voor + achterkant. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan met floraal/zwanen decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zilveren flessenbak, 800/000. Djokja met hamerslag bodem en geschulpte opengewerkte rand. Ca 70 gram. ø14 cm.
Otte. Hollandse School. 20e Eeuw. Vrouw met klederdracht in kerk. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 86 x B 67 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met bloemenmand. Krassen op paneel. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In matige staat.
Chinese cloisonné tafelklok van messing met emaille wijzerplaat. Glas mist. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige 18e eeuwse zilveren bouilloire, 13 loth, 812/000. Grote gladde zilveren kan met greepaanzetten voorzien van floraal decor en een houten greep. De kan is geplaatst in een fraai bewerkt comfoo...
Eigenbouw portaalklok met Junghans regulateur uurwerk. Weekloper met halfuur-slag op bel. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Meissen porseleinen schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse Meissen theekan met florale beschildering. 1817 - 1824. Geen deksel. Enkele chips. Afmeting: 21 cm.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Delftshaven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Murman. 20e Eeuw. Hollands riviergezicht met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Antiek Engels lampetstel. Circa 1920. Brownfield & Sons. Olympus, met pauw decor. Afmeting: 35 x Ø 37 cm. In goede staat.
18e Eeuws missaal met zilver. Met dubbele sloten, plaquette en hoekstukken, versierd met kwabben en volutten. Antwerpen, 1787. Missaal: Missale romanum ex decreto sacrosancti. antverpia, ex architypog...
Prachtige zilver vergulde reiswekker, 925/000, Art Deco, rechthoekig model met een verticaal lijnenpatroon en voorzien van opgelegde florale bewerking op de hoeken. De wekker heeft een wit emaille wij...
Zilveren 835/000 gebaksschep. Floraal gegraveerd, deels getordeerde steel, heft met parelrand. Mr. A.C. Kooiman-Schoonhoven. j.l.: A = anno 1910. Afmeting: L 27 cm. Gewicht circa 80 gr. In goede staat...
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vernikkelde + gegraveerde revolver. Afmeting: L 17 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops percussie pistool met gravering. Houda (jacht). Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Exclusieve set antieke Engelse koppel percussie pistolen met octagonale damast loop, mahonie kolf en graveringen. Gesigneerd Fowler. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.