Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes + schotels. Floraal/haan decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met karper en meermin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
Twee grote Hollandse polychrome Makummer fayence schalen met floraal decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Christiaan Huygens Amsterdamse staartklok met speelwerk op twaalf gongspiralen. Drie melodieën, kwartierslag, maanstand, maand/datum/dag aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede...
Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Kubny. '49. Zwitsers besneeuwd berglandschap met hut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerin in stal met kippen. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.
Citizen vintage horloge, automaat, met een rechthoekig gecontourneerde kast uit staal, met dag en datum aanduiding op de plaat Voorzien van lederen band. 4-5209040TA. breedte kast 36 mm. Werkend.
18e Eeuws zilveren horloge, 925/000, in originele zilveren beschermkast. Voorzien van een chatelaine met sleutel en signetten. Het horloge is voorzien van een snek en voorzien van gravure Rob Read Lon...
Berber armband van een zilverhoudende legering met diverse schakels en bloedkoralen. Breedte 31 mm. 19,5cm. ca 117 gram. Met schroefsluiting. In goede staat.
Geelgouden broche/hanger, 585/000, met camee en parels. Fraaie ovale gesneden camee, geplaatst in een geelgouden rand rijkelijk versierd met floraal decor bezet met kleine zaadpareltjes. 32x43mm. ca 6...
Prachtig collier en armband met grijze cultivé parels. Collier voorzien van 4 lange rijen met grijze cultivé parels, ø 5,5/6mm, bevestigd aan een langwerpige zilveren sluiting, 835/000, met bloembewer...
Brede zilveren klemarmband, 800/000, met diverse opgesoldeerde elementen. breedte 31 mm. ca 64 gram. Voorzien van restauratie.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.