Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren visitekaarthouder
Resultaat: 40 EUR

Zilveren visitekaarthouder, 800/000, rechthoekig model voorzien van een ribdecor. ca 86 gram. 7,5x8cm. iets gedeukt verder in goede staat.

Twee zilveren kandelaren
Startprijs 500 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, 3 lichts, op ronde voet met gecontourneerde bewerking. De kandelaren zijn voorzien van een metalen bodemplaat. MT.: J.Grimminger, Schwabisch Gmund. 15x28x23cm. bruto...

Zilveren schaal (Duitsland)
Startprijs 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, rijkelijk versierd. Ovaal gecontourneerd model met gezaagd decor, 4 cartouchen waarvan 2 met putti en rozenguirlandes. De bodem is voorzien van een voorstelling met figuren.2...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 130 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, met een gezaagde ronde voet en zuil voorzien van kruldecor. ø9x17cm ca 130 gram. In goede staat.

Theebus met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen geslepen theebus met zilveren kraag en dop, 833/000. Bol geslepen flacon met zilveren rand voorzien van graveerwerk en een dop met graveerwerk en een punt. ø8x18,5cm. In goede staat

Drie Meissen borden
Startprijs 200 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen borden. Floraal/goud. 19e - 20e Eeuw. Eén bodemrand schade. Afmeting: Ø 19,8 - 22 cm. In goede staat.

Zilveren boerenjongens lepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren bowl of boerenjongenslepel, ovale bak met dubbele schenktuit, lange gecontourneerde steel met florale graveringen. 835/000. Schoonhoven. Anno 1903. Lengte: 25 cm. Ca. 44 gr. In goede staat.

4-Delig zilveren servies
Startprijs 600 EUR

Zilveren koffieservies, 833/000, 4 delig met een koffiekan, melkkan, suikerbak en lepelvaasje, geplaatst op een ronde ring met een dubbele filetrand. De bovenrand is tevens voorzien van een dubbele fi...

Josef Klarl, Beierse boer met tabakspijp
Startprijs 350 EUR

Josef Klarl. 1909 - 1986. Beierse boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 80 x B 69 cm. In goede staat.

Mijdema, Koeien langs de waterkant
Startprijs 150 EUR

Mijdema. Circa 1930. Hollandse School. Koeien langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

2x Djokja zilver
Resultaat: 110 EUR

Twee maal Djokja zilver. Zilveren 800/000 zes-vlaks suikerkom met hamerslag en gedreven florale afbeeldingen. Afmeting: 5 x 7,5 cm ø. En een zilveren 800/000 lepelvaas met hamerslag en gedreven floral...

Lot kristal (zilver+plated)
Resultaat: 60 EUR

Lot kristal met zilver en plated. Twee kristallen flacons, 10 kantig geslepen, versierd met bogen met ruitslijpsel en voorzien van een zilveren kraag met filetranden en een bolle dop met ribdecor. Eén...

Bijzondere uil-klok
Resultaat: 3.250 EUR

Bijzondere uil met zilver, lapis lazuli en een horloge. Uil gemaakt uit een kokosnoot fraai versierd met zilver, poten vleugels en kop. De kop is bezet met 2 grote lapis lazuli stenen als ogen. Als je...

Zilveren bouilloire, 18e eeuw
Startprijs 2.250 EUR

Prachtige 18e eeuwse zilveren bouilloire, 13 loth, 812/000. Grote gladde zilveren kan met greepaanzetten voorzien van floraal decor en een houten greep. De kan is geplaatst in een fraai bewerkt comfoo...

Roomstel
Startprijs 60 EUR

Geslepen twee-delig kristallen roomstel met geslepen ster op de bodem en 835/000 zilveren monturen. Bestaande uit: Roomkan en suikerkom. Mr. C. Mansveld - Rotterdam. ø 10 x 11 cm en 8 x 5 x 8 cm. In g...

Zilveren tableau + schaal
Resultaat: 90 EUR

Zilveren blaadje, 835/000, ca. 65gr., met gecontourneerde rand en hierop een geslepen kristallen (gelijmd) botervaatje met geslepen ster op de bodem. 16x12cm.

Franse pendule, 1890
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen pendule met putti + schilderspalet. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Antieke zilveren brandewijnkom, 1714
Startprijs 1.400 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, ovaal model met gedreven floraal decor en getrembleerde krullen. Geplaatst op een ovale voet met gedreven floraal decor en voorzien van horizontaal geplaatste grepen me...

Zilveren muntdoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren muntendoos gemaakt uit munten, one rupee, India 1874 en 1879, met queen Victoria. Voorzien van schroefdeksel. ø30x20mm. ca 46 gram. In goede staat.

Pendant Hendrik van Langen, Boer en boerin bij haardplaats
Startprijs 300 EUR

Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Franse Louis Seize pendule, 1800
Resultaat: 750 EUR

Franse bronzen Louis Seize astrologie pendule. Plated + verguld. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Eiken regulateur, 1920
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Jugendstil regulateur met facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar & vaas
Resultaat: 60 EUR

Zilveren kandelaar en vaas, 925/000, een tafelkandelaar op ronde voet met strikbewerking op de zuil. ø9x14cm. MT.: Broadway & Co, Birmingham, jl.:v:1995. Beschadiging langs de rand. En een vaas met om...

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 60 EUR

Druivenschaar met zilveren grepen, 833/000, met druivenranken en druiven. 5x16cm. In goede staat