Gesigneerde antieke porseleinen plaquette. Amor + Psyche. Circa 1900. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen borden. 19e Eeuw. Onder andere één keer Marcolini/floraal. Afmeting: Ø 19 - 23,5 cm. In goede staat.
Porseleinen Meissen theepot met chinoiserie decor. Merkteken op handgreep. 19e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Originele antieke Duitse wit gepolychromeerde Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen borden. Floraal/goud. 19e - 20e Eeuw. Eén bodemrand schade. Afmeting: Ø 19,8 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Franse bisquit porseleinen tafelklok. Engel met telescoopkijker + barometer + enchappement klok in bolvorm. Circa 1880. Afmeting: 20 x 22 x 7 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...
Hollandse Art Deco wandklok. Architect ontwerp Willem Penaat. 1875 - 1957. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten Zaanse klok met wekker en zware bronzen gewichten. Circa 1880. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Hermle tafelklok met kwartierslag op vijf gongspiralen. Westminster. Afmeting: 24 x 13 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch tafelklok in Louis Seize-stijl. Circa 1920. Lenzkirch 2 million 19464 Agul. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Junghans kopie mysterieuze pendule. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse reiswekker van messing. Circa 1900. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Antieke tafelklok met muilezel. Compositie metaal + polychromie. Circa 1900. Uurwerk mogelijk niet origineel. Afmeting: 34 x 27 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen pendule met putti + schilderspalet. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Franse bronzen Louis Seize astrologie pendule. Plated + verguld. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil regulateur met facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Antieke zilveren brandewijnkom, ovaal model met gedreven floraal decor en getrembleerde krullen. Geplaatst op een ovale voet met gedreven floraal decor en voorzien van horizontaal geplaatste grepen me...
Zilveren muntendoos gemaakt uit munten, one rupee, India 1874 en 1879, met queen Victoria. Voorzien van schroefdeksel. ø30x20mm. ca 46 gram. In goede staat.
Zilveren kandelaar en vaas, 925/000, een tafelkandelaar op ronde voet met strikbewerking op de zuil. ø9x14cm. MT.: Broadway & Co, Birmingham, jl.:v:1995. Beschadiging langs de rand. En een vaas met om...
Druivenschaar met zilveren grepen, 833/000, met druivenranken en druiven. 5x16cm. In goede staat