Ongesigneerd. Circa 1900. Drie nimfen met engel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 21 x B 36 cm. In goede staat.
Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Duits winters dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.
Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Havengezicht Köln in 1916. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 28 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Lucebert, 1963. 1924 - 1994. Titel: Geesten. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.
Marie Henri Mackenzie. 1878 - 1961. Het Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.
Wijnberg. Circa 1930. Hollandse School. Verso Wijnberg. Weesperzwoerd Amsterdam. Meisjesportret. St. Lucas. Meisje met hoed in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.
F.C. de Graaff. 1819 - 1897. 17e - 18e Eeuws Hollands interieur met figuren. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Dorpsstraat Ibiza St. Agnes met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 31 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven +prachtige lijs! Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Larens interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Zelfportret. Nr. 21/60. Houtsnede op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Cornelis Le Mair. 1944 - . Stilleven naar voorbeeld van de gouden eeuw, met fruit, Venetiaans glas et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.
Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap bij Davos. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.