Engelse Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Notenhouten armleunstoel met bruin leder. Empire-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 77 x 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...
Kleine antieke Hollandse vitrinekast van eiken. Barok. 19e Eeuw. Afmeting: 188 x 120 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands kabinet in bierverf. Ongerestaureerd met origineel bronzen beslag, geheel eiken met noten gefineerd. Afmeting: 240 x 175 x 60 cm. In matige staat.
Zeer smalle antieke vergulde houten spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 205 x B 24 cm. In goede staat.
Twee-delige mahoniehouten boekenmolen. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten draaibare bureaustoel met lederen zitting. Circa 1900. Afmeting: 85 x 65 x 65 cm. In goede staat.
Groot notenhouten 50er-jaren dressoir. Vier lades + twee deuren. Afmeting: 220 x 85 x 55 cm. In goede staat.
Kersenhouten boekenkast met verstelbare schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 201 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse notenhouten commode met klauwpoten. Barok stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 60 x 62 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse vier-zits zwart lederen designbank. Afmeting: 70 x 76 x 260 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III Horrix breistoel. Druiven/floraal decor. Circa 1860. Afmeting: 100 x 55 x 63 cm. In goede staat.
Drie lederen stoelen met chroom. Vintage. Waarschijnlijk Gispen. Afmeting: 83 x 60 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bloementafel van hout. Gepolychromeerd, groen/goud. Circa 1910. Afmeting: 85 x 26 x 27 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten theetafel met lade en klauwpoten. Circa 1900. Holland. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire 4-laden commode met volle geëboniseerde zuilen en messing kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 93 x 94 x 52 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse notenhouten kast met florale intarsia en snijwerk. Barok-stijl. Met twee lades, zes deuren en twee facet geslepen glazen deuren. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 21...
Hardhouten jaren 60 design uitneembare boekenkast met schrijfgedeelte en diverse legplanken. 187x35x290cm. In goede staat
Hollandse orgelgebogen commode met twee lades en klauwpoten. Wortelnoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 65 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits notenhouten damesbureau met bronzen beslag en vijf lades. Circa 1900. Bovenhekje niet compleet. Afmeting: 115 x 79 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Kleine notenhouten Italiaanse barok commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 32 cm. In goede staat.
Eiken uittrekbare tafel met opgedraaide poten. Circa 1880. Afmeting: H 75 x L 125 x B 113 cm. In goede staat.