Duitse porseleinen reservisten bierpul. Eissenbahn regiment No. 2 Berlin-Schöneberg 1905-1906. Geen bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Houten lakwerk ei met religieuze voorstelling, onder glazen stolp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Afmeting: 39 - 44 cm. In goede staat.
Zeldzame grote, antieke Hollandse, dubbelzijdige koekplank met galjoen en officier te paard. 19e Eeuw. Afmeting: 77 x 52 x 6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing met ijzeren strijkijzers. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vijzel + grape. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 15 - Ø 16 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke 19e eeuwse mahoniehouten blaasbalg met messing. Ongemerkt. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 41 x Ø 37 cm. In goede staat.
Lot van 6 stuks bodemvondsten Luristan. Onder andere; bronzen ring, bronzen gewicht. Circa 500 - 1000 voor christus. 1x Natuursteen gegraveerd, 1x natuurstenen hanger. Afmeting: 2 - 8 cm. In goede sta...
Lot van twaalf pijlpunten Luristan. Bodemvondst. Circa 500 - 1000 voor christus. Bestaande uit 8x brons + 4x stenen pijlpunten. Afmeting: 2 - 10 cm. In goede staat.
Lot van 12 stuks bronzen perzische bodemvondsten Luristan. 500 - 1000 voor christus. Onder andere; 11x fibulae + 1x speld. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.
Lot van 51 stuks bodemvondsten Luristan. Circa 500 - 1000 voor christus. Miniatuur bellen met dieren. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e - 19e eeuwse terracotta bewerkte kachel/oven tegels. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Levensgrote antieke houtgestoken (noten) stalamp op houten basement. Boerenmeisje met jurk. Circa 1900. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.
tweezijdig dienblad, verso schaakbord met intarsia figuren voorstelling. Diverse houtsoorten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse octagonale theekist, belijmd met parelmoer. Met origineel slot + sleutel. Afmeting: 8 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Georgii Raphelii. Annotationes Tomus I + Tomos II. Jolt Arnold Langerak 1747, met originele banden. Slijtage. Afmeting: 20 x 13 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof + ketel. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Met bandintarsia. Afmeting: 52 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Drie antieke mahoniehouten/palissander dekseldozen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.
Drie antieke dekseldozen. 1x Wortelnoten + 2x mahonie. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse theekist, belijmd met diverse houtsoorten. Frankrijk. Afmeting: 12 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse theekisten van mahoniehout. Eén keer fineerschade + los fineer erbij. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten theekist met intarsia en porseleinen flacons. Twee stoppen missen, verder in goede staat. Afmeting: 15 x 24 x 11 cm.
Antiek eikenhouten pijpen/tabakskastje met pijpenrek, lades en Gouda plateel tabakspot. Circa 1920. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III theestoof. Circa 1850. Notenhout. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
Tibetaanse sieradenkist bekleed met leder. Draak/feniks/goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Gipsen zuil met kariatiden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Drie oude plated Dupont Paris aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glas en messing. Circa 1900. Afmeting: H 50 - 55 cm. In goede staat.
Grote antieke petroleumlamp in de vorm van een Korinthische zuil. Onyx met messing. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren verstelbare olielamp, gemonteerd op etageretafel. Circa 1880. Afmeting: 170 x 35 x 42 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing amfora vaas met bokkepoten en guirlandes. Geschuurd. Afmeting: H 56 cm. In redelijke staat.
Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.
Antieke zandstenen vijzel met gemaal. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen olielampen. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 65 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse tinnen snotneuzen. Gemerkt. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten bestekkisten met bandintarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 39 x 31 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse samovaar van koper met hengsels. Empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee antieke lepelrekken met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.
Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee kleine 19e eeuwse tinnen misdienaar schenkkannen. Met letter gegraveerd. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Gesigneerde Engelse tinnen half-pint beker. Door W.R. Loftus. 19e Eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek koper en tin. Onder meer; veldkijker, koffiekannen, bekers et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke tinnen klepkannen met bodemmerken. 19e Eeuw + oudere eikeltjes-kan. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.