Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Sint Petersburg
Resultaat: 90 EUR

50er Jaren aquarel. Rusland, paleisplein St. Petersburg. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.

A. Torringa, Boerderij met waterput
Resultaat: 50 EUR

A. Torringa. 1886 - 1963. Boerderij met waterput, koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Chris van Dijk, Strandgezicht met figuren
Startprijs 350 EUR

Chris van Dijk. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1850
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse marmeren pendule met verguld brons en lezende Amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Circa 1850. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Antieke mysterieuze slingerklok
Resultaat: 250 EUR

Antieke albasten obelisk met mysterieuze slingerklok. Mogelijk huwelijk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antieke Zaanse klok
Startprijs 475 EUR

Grote antieke notenhouten Zaanse klok met wekker en zware bronzen gewichten. Circa 1880. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan
Startprijs 80 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met jacobakan, schaal en aardbeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Frits Gramberg, Amsterdam Nes
Startprijs 80 EUR

Frits Gramberg. 1931 - . Titel: Amsterdam Nes. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Traditionele dans
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Traditionele Indonesische dans. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.

Tazza op zilveren voet
Resultaat: 100 EUR

Kristallen tazza met geëtst decor en een geschulpte rand, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. 833/000. deuk in voet. ø25x16cm. In redelijk goede staat.

Tas met zilveren beugel
Resultaat: 70 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, zwart velours tasje met een rechthoekig gecontourneerde zilveren beugel, opengewerkt en voorzien van bloemdecor en een cartouche met een vrouw met een juk. De tas is ...

Mysterieuze portaalklok
Resultaat: 1.500 EUR

Grote palissander empire mysterieuze portaalklok. Vuurverguld met emaille becijfering + mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Grote Franse tafel-Cartelklok, H 61 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bachus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.

Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Cavalerie in bergachtig landschap
Startprijs 800 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Cavalerie in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 23 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.

Meta Plückebaum, Meisje met pop
Resultaat: 150 EUR

Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Meisje met pop. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x 24 cm. In goede staat.

Antieke schaar, breipendop, vingerhoed en naaldenkoker
Resultaat: 90 EUR

Lot zilver met een antieke schaar voorzien van zilveren grepen, een grote breipendop met haak, een achtkantige naaldenkoker en een vingerhoed. Diverse gehaltes. totaal ca 96 gram. In goede staat

Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn
Resultaat: 3.500 EUR

Grote antieke bronzen Amsterdamse School pendule door beeldhouwer Theo van Reijn. 1884 - 1954. Met spiesbokken decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede originele sta...

Lot Meccano + Fleischmann stoommachine
Resultaat: 60 EUR

Groot lot Meccano speelgoed + Fleischmann stoommachine. Circa 1960. Afmeting: 1 - 20 cm. In goede staat.

Lot Duits speelgoed (4x)
Resultaat: 45 EUR

Vier delen oud/antiek Duits speelgoed. Onder andere; Eén schildpad Kammer & Reinhard celluloid pop, Nr. 728/7, circa 1920, met echt haar en baby-lichaam. Twee jongenspoppen met keramieken hoofd, circa...

Antieke Heubach Köppelsdorf pop
Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met gelede lichaam, slaapogen en mohair. Nr. 342-0. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Bowlpot met zilveren knop
Resultaat: 140 EUR

Kristallen bowlpot met olijf- en ribslijpsel, voorzien van een deksel met grote zilveren knop met parelbewerking, 833/000. De bowlpot is geplaatst op een onderschotel en een bijbehorende lepel. ø25x29...

Onduid. gesig., Stilleven met kittens
Resultaat: 170 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Stilleven met kittens. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Simon Balyon, Haarmühle
Resultaat: 130 EUR

Simon Balyon. Haarmühle (Twente). Met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.