Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Zilveren naaldenkokers
Resultaat: 130 EUR

Lot met 5 zilveren naaldenkokers, 2 achtkantig naaldkokers met guilloche bewerking, een ovale naaldenkoker, en 2 gecontourneerde naaldenkokers. Diverse gehaltes. 6,5-10 cm. Totaal ca 35,1 gram. Enkele...

Lot zilver met priem, pen en veterhaak
Resultaat: 90 EUR

Lot zilver met een potlood, een priem, vleesvork en veterhaak met zilveren heft en een malienkolder portemonneetje. Diverse gehaltes

Zilveren 5-lichts kandelaar
Startprijs 650 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 5-lichts, 833/000. Kandelaar op ronde voet met geslepen rand en voorzien van 4 gekrulde armen. Eén arm is opnieuw aan de kandelaar gesoldeerd. MT.: A.Chr. Fontani jr. Amsterda...

Russisch zilveren doosje
Resultaat: 600 EUR

Russisch zilveren inktpot, 84 zolotnik, 875/000, staand rondmodel geplaatst 4 ovale pootjes. Aan de zijkant van de inktpot klimmen 2 ratten met gereedschap tegen de pot op. Op de voorkant van de pot z...

Zilveren schaal
Resultaat: 200 EUR

Zilveren schaal, 925/000, ovaal model met gezaagd spijlen- en bloempatroon. Voorzien van een opliggende rand met lijnen en floraal decor. MT.: Barker Bros, Chester, jl.:Y: 1924. 33x17x8cm. ca 330 gram...

Zilveren chocoladekan
Startprijs 450 EUR

Zilveren chocoladekan, 833/000, rijkelijk versierd met deels gedreven decor met putti, bladeren, krullen en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten.. Voorzien van een schenktuit met figuur met ramskop. Het...

Twee zilveren kandelaren, 18e eeuw
Resultaat: 2.250 EUR

Stel bijzondere zilveren trompetkandelaren, Zwitserland 1765, op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met ribben en een zuil versierd met cannelure decor. Licht voorzien van losse bobeches. M...

Stel zilveren kandelaren
Resultaat: 1.200 EUR

Stel zilveren kandelaren, 835/000, Art Deco, 5 lichts, op een rond gecontourneerde voet en met gekrulde armen. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund, rond 1925. 33x35cm. ca 1500 gram. In zeer goede st...

Twee antieke geweren
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke geweren met defecten. Eén haan mist + breuken in hout. Afmeting: L 110 - 117 cm. In matige staat.

Penvuur jachtgeweer
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.

Oude brandweerhelm
Resultaat: 90 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Fluctuat nec mergitur. Afmeting: 20 x 20 x 26,5 cm. In goede staat.

Oude brandweerhelm
Resultaat: 70 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers de lignieres. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Oude brandweerhelm
Startprijs 80 EUR

Franse of Belgische messing brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers demitry mory. Afmeting: 19 x 24 x 19,5 cm. In goede staat.

Belgisch percussie voorlader
Startprijs 325 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met gravering + dubbele haan. Met inscriptie; D'arguet St. Etienne. Damast loop. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.

Belgisch percussie voorlader
Startprijs 325 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met bewerkte kolf, en dubbele haan met draken koppen. Met signatuur. Billet a Dunkerque. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool
Startprijs 325 EUR

Dubbelloops pistool. 19e Eeuw. Ingekort jachtgeweer? Penvuur voorlader. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.

Vijf Russische petten
Startprijs 70 EUR

Lot met vijf oude Russische petten. Militair/politie? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Startprijs 110 EUR

Zilveren kandelaar met gedraaide verzwaarde voet, 835/000. Gemerkt + inscriptie, onder andere: 'Pampus'. Mt.. Jakob Grimminger, Schäbisch Gmund. Afmeting: 11 x 7,5 cm. In goede staat.

Etui met zilverwerk
Startprijs 50 EUR

Brillenetui met zilveren rand en sluiting, 833/000, met een plated pen. Grootte etui 16x4,5cm. In redelijk goede staat

Kristallen botervloot met zilver
Resultaat: 250 EUR

Fraaie kristallen botervloot op een rond gecontourneerde onderschotel. De botervloot is voorzien van een meander bewerking en het deksel is voorzien van een zilveren knop, 833/000, in de vorm van een...

Zilveren mand
Resultaat: 140 EUR

Zilveren opengewerkt mandje, 835/000, ovaal mandje met geschulpte rand met parelbewerking, voorzien van gezaagd pompoen- en floraal patroon. Geplaatst op een ronde ring met filetranden en met gekrulde...

Zilveren kandelaar, 5 lichts
Resultaat: 800 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 835/000, 5 lichts, rijkelijk bewerkt met krullen, bloemen en acanthusbladeren, geplaatst op 4 poten in de vorm van kwabben. De lichten zijn voorzien van een knerrenrand. 23x23...

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 160 EUR

Kristallen odeurflacon met goud, 585/000. Ovaal gevormde kristallen flacon voorzien van slijpwerk. Met gouden kraag en dop voorzien van graveerwerk, wat gedeukt. De flacon heeft een binnenstop. 9x3,5x...

2 Antieke zilveren broekstukken
Startprijs 70 EUR

Twee antieke zilveren broekstukken, 833/000, bewerking afgesleten. ø 53. totaal ca 38,4 gram. In redelijke staat.