Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
Theo Bijkerk, Enschede. Winter landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Antiek schilderij. 18e Eeuw of ouder. Oude monnik. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Duitse gietijzeren voorwerpen. Historisme. Bestaande uit: Twee opengewerkte wandschotels en een wandplaquette met adelaar wapen. Grote schotel gescheurd. Afmeting: Ø 21 - 26 cm. In red...
Drie delen Hindelopen? Bestaande uit: beschilderde kammenbak, borstel set en lepelrek. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing wandlampen. 20e Eeuw. 1910 + 1960. Afmeting: 33 - 42 cm. In goede staat.
Antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen Chinees tin. 19e Eeuw. Onder andere; Stapeldoos, kandelaar, kan etc. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee gipsen tafellampen in Korinthische zuil vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 47 cm. In goede staat.
Drie oude kristallen lampen. Eén plafondlamp en twee wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 68 cm. / 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Schwarzwalder humidor met ranken decor en wapen decor (handwerk). Virtuti Semper Fidelis. Circa 1880. Afmeting: 23 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde messing hanglamp in Louis Seize stijl. Met figuren/guirlandes decor. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Lot met 5 zilveren naaldenkokers, 2 achtkantig naaldkokers met guilloche bewerking, een ovale naaldenkoker, en 2 gecontourneerde naaldenkokers. Diverse gehaltes. 6,5-10 cm. Totaal ca 35,1 gram. Enkele...
Lot zilver met een potlood, een priem, vleesvork en veterhaak met zilveren heft en een malienkolder portemonneetje. Diverse gehaltes
Twee zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een afgesleten rijkswapen. MT.: C.Wendels, Middelburg, jl.:IJ: 1833. ø45 mm. ca 26 gram. In redelijke staat
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Hans Truijen (1928-2005) '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.
Kristallen bowlpot met onderschotel, voorzien van een kristallen deksel met zilveren knop, 833/000, versierd met parelrand. De bowlpot is voorzien van ster- en ruitslijpsel. ø20x31cm. In goede staat.
Stel zilveren kandelaren, 835/000, 5 lichts, geplaatst op een achtkantige voet met achtkantige lichten. 18x18x19cm. Importeursteken. : D.Aubert, 's Gravenhage. Voorzien van een gevulde voet. totaal ca...
Zilveren tafelkandelaar, 5-lichts, 833/000. Kandelaar op ronde voet met geslepen rand en voorzien van 4 gekrulde armen. Eén arm is opnieuw aan de kandelaar gesoldeerd. MT.: A.Chr. Fontani jr. Amsterda...
Twee odeurflacons met goud, 585/000. Kristallen flacons met een peervorm waarvan één staand model en een liggend model. Beiden voorzien van een gouden kraag en dop, bol met florale bewerking. Staand m...
Bijzonder 17e eeuws Delfts zilveren sierbord, ovaal model voorzien van een geschulpte rand met gedreven bloemen en acanthusbladeren. Het midden van het bord is voorzien een gekroond wapenschild van gr...