Twee grote oude Chinese bronzen Foo-dogs. Afmeting: H 83 - 84 cm. In goede staat.
Antiek Zuid-Duits vurenhouten gesneden figuur. Jager met tabakspijp. Circa 1920. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. (1) Naakte vrouw op hoge stoel. (2) Dansend paar. Afmeting: H 26 - 27 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen figuren. 20e Eeuw. (1) Hindoïstische danseres op lotusbloem. (2) Vrouwe justitia. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. D.H. Chiparus. Halfnaakte dame. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Bronzen edelhert door Henk Fresen. 2008. Met certificaat. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Gesigneerd + 1888. Knielende naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen Indianen buste op wit marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 58 x 33 cm. In goede staat.
Koudbeschilderde bronzen beer op rotsblok. Marmeren basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Antieke albasten damesbuste door Gugielmo Pugi. 1850 - 1915. Eén beschadiging. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws verguld bronzen (religieus) figuur met wierookbrander. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen beeld. Duivel met wolven. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op marmeren basement. Violist. Door Martin Götze. Duitsland. Met gietstempel Braunlich & Langlotz. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Bronzen voluptueuze dame op zwart marmeren basement. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 26 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Naakte man. Lauwerblad mist waarschijnlijk. Circa 1830. Afmeting: H 30,7 cm. In goede staat.
Vier diverse bronzen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: jongen met boeken 'Bücherwurm' door Ernst Beck. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen chimpansee schaal. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 45 x 46 cm. In goede staat.
Erotische bronzen naakte dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken wandreliëf. Schoorsteenveger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met spiegel. Jongen met mandoline op marmeren basement. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Meisje aan het bellen blazen. Door Suzanne Bizard. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Bronzen figurengroep met polychromie. Arabieren. Weense stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 16 x 8,5 cm. In goede staat.