Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring, Tiffany model bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,12 ct. Breedte kop 6 mm. ø61. ca 3,5 gram. In goede staat
Fraaie geelgouden oorhangers, 585/000, mutsenbellen met een ovaal gecontourneerde vorm, versierd met bloemenmand met floraal decor en baardje. De brisures zijn voorzien van een bloemelement. 5,5cm. ca...
Zakhorloge met witte emaille wijzerplaat, Romeinse cijfers en een decentrale secondewijzer. Voorzien van sleutelopwinding. Werkend. ø 52 mm. Gemerkt: Improved Lever specially examined Swiss made.
Fijn geelgouden armbandje, 585/000, met hartjes. Fijn gedraaid armbandje met daartussen 4 kleine hartjes. Voorzien van veeroog. 18 cm. ca 0,6 gram. In goede staat
Geelgouden klemband, 585/000, handgemaakt uit vierkante buis. Voorzien van 2 ogen aan het uiteinde. breedte 3 mm. ø ca 58x54mm. ca 18,3 gram. In zeer goede staat. Voorzien van taxatie van D.A.Schmidt,...
Lot sieraden met zilveren bedelarmband met 7 bedels, een zilveren hanger met agaat, bedel vis, zilveren hagedis- en bloembroche. Een zakhorloge, een deel filigrain sluiting, en 2 broches.
Witgouden ring, 585/000, met parel en diamant Ring met een versiering van een halve maan bezet met diamanten en in het midden van de ring zit een cultivé parel, ø 6,5mm. Breedte kop 10 mm. ø58. ca 3,0...
Stukje gouden koningscollier, 585/000, met een karabijnhaak en een groot veeroog. ø 3,3x3,3mm. 13 cm. ca 11 gram. In zeer goede staat.
Lot met 6 zilveren zakhorloges, 800/000, o.a. merk Union. In redelijke staat
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met double band. Een horloge met vierkante geelgouden kast, 13,5x13,5mm. Bevestigd aan een double gevlochten band. Gemerkt Union, mechanisch werkend.
Collier van zoetwaterparels, ø 9mm, en labradorietstenen, ø 12 mm, versierd met een witgouden cliphanger, 585/000, voorzien van grote zoetwaterparel. lengte 70 cm. Grootte hanger 26x12 mm, inclusief ...
Geelgouden armband, 585/000, met pennen. Brede armband met 3 rijen met bolle bewerking. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 9 mm. lengte 19 cm. ca 20 gram. In goede staat
Prachtige geelgouden slavenband, 585/000, met zirconia. Brede slavenband met een opgesoldeerd element in de vorm van een gesp met graveerwerk en een grote zirconia. De armband is voorzien van een scha...
Twee lijsten met zilveren sieraden uit Oman, één lijst voorzien van een collier met oorstekers en een lijst voorzien van een oorhangers, een choker en een gesp. 31x44cm. en 25x31cm. Niet uit de lijst ...
Lot met horlogekettingen, met 4 zilveren met vergulde en rosé bewerking. En een stalen horlogeketting met zakmesje. Totaal ca 76,2 gram. In redelijk goede staat
Zilveren collier met hanger, 925/000, met roze steen. Rond gepunnikt collier met daaraan een ronde hanger met bewerking en voorzien van een roze/paarse steen. Grootte hanger 31x37mm, incl. oog. lengte...
Lang collier van schijfparels met geelgouden tussenstuk, 585/000, met stenen. Collier bestaande uit schijfparels, wit en grijs, ø 12 mm, met een geelgouden tussenstuk in de vorm van 3 ovaaltjes met kl...
Zilveren armband en broche, 835/000, met onyx en markesiet, Armband met schakels bezet met ovale onyxen en daaromheen een rand van markesietstenen, breedte 6,5mm, 19,5cm en een ovale broche met een ge...
Lot met zes zilveren zakhorloges, 800/000. o.a. Union, Monté. In redelijke staat ø 42-46 mm.
Zilveren collier, 835/000, met carneool. jasseroncollier met daaraan 3 zilveren bolle hangers en 4 hangers met carneool. lengte 42 cm. ca 18,1 gram. In goede staat
Witmetalen zakhorloge gemerkt Waltham, mechanisch, witte emaille wijzerplaat, een gladde rand en kast. ø 56 mm. Werkend.
Zilveren horloge, 925/000, merk Golana, automatic, vierkant model met zwarte wijzerplaat voorzien van dagaanduiding. Voorzien van leren band. breedte 33 mm. In goede staat.
Lot met 14 zakhorloges met enkele double, zilveren en witmetalen mechanische modellen. Sommigen voorzien van een sleutelopwinding. 29-89mm. In redelijk goede staat
Twee geelgouden ringen, 585/000, een geelgouden bandring met een rode steen in het midden, twee steentjes ontbreken, en een ring met een grote ovaal gefacetteerde carneool. Totaal ca 5,9 gram. In rede...