Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij
Startprijs 80 EUR

Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.

A. Mertens, Hollands stadsgezicht
Startprijs 50 EUR

A. Mertens. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.

Le Ba Dang, Abstract
Resultaat: 80 EUR

Le Ba Dang. 1921 - 2015. Nr. 210/250. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 51 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren
Resultaat: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.

Jac de Groot, Bosgezicht
Resultaat: 90 EUR

Jac de Groot. Circa 1900. Bosgezicht. Met ornament lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

P.G. van Os, Stilleven met fruit
Resultaat: 50 EUR

P.G. van Os, 1924. 1869 - 1944. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 37 x B 53 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Amsterdamse gracht
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J.A. v.d. Bergh, Poelier op markt bij kaarslicht
Startprijs 180 EUR

J.A. v.d. Bergh. Eind 19e eeuw. Poelier op markt bij kaarslicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.

Louis Stutterheim, Poldergezicht
Resultaat: 140 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met rivier, eenden, windmolen, dorpsgezicht en zeilboot. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Sautals of Sautald, Impressionistisch
Resultaat: 50 EUR

Sautals of Sautald? Franse School. 20e Eeuw. Impressionistische kustplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeilschepen bij havenmonding
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Zeilschepen bij havenmonding. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 20 cm. In goede staat.

Pendant B. Williams, Abstract/Kubistisch
Resultaat: 500 EUR

Pendant van B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Abstract/kubistische voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

B. Williams, Fantasie voortstelling
Resultaat: 120 EUR

B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Kleurrijke fantasie voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Naar Hobbe Smith, Platbodems op kalm water
Startprijs 50 EUR

Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

Monogram J.H., Wintergezicht
Startprijs 60 EUR

Monogram J.H. Wintergezicht met kerk en boeren huizen. 20e Eeuw. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeepfabriek 'de Klok' bij Heerde
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Zeepfabriek 'de Klok' bij Heerde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 26,5 cm. In goede staat.

Monogram P.K., Visser met pijp
Resultaat: 60 EUR

Monogram P.K. Circa 1930. Visser met tabakspijp. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Corneille, Abstract
Resultaat: 225 EUR

Corneille. 1922 - 2010. Nr. 51/87. Abstracte compositie. Titel: Elf. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 35 cm. In goede staat.

Wim Bos, Havengezicht Rotterdam
Startprijs 120 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

L. van Soest, Landschap met bosven
Startprijs 200 EUR

Restsignatuur Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Landschap met bosven. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 39 x B 29,5 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Danseres
Resultaat: 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

A. J. Temming, Schevenings strandgezicht met vissersvolk
Startprijs 250 EUR

Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ingekleurde prent, Napoleon
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse ingekleurde prent met Napoleon. In mooie mahoniehouten empire lijst. Afmeting: H 78 x B 98 cm. In goede staat.

Twee handingekleurde gravures
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Alphons Freimuth, Figuren compositie
Startprijs 80 EUR

Alphonse Freimuth. Figuren compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.

Pierre Allechinsky, Autumn
Resultaat: 650 EUR

Pierre Allechinsky. 1927. Nr. 24/100. Autumn. Litho op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.

Agnes van den Brandeler, Abstract
Resultaat: 100 EUR

Agnes van den Brandeler, 1967. 1918 - 2002. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.

Chiel Vluggen, Figuur bij stoelen
Startprijs 150 EUR

Chiel Vluggen, 1996. 1948 - . Figuur bij stoelen. Gouache op papier. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jachtvoorstelling
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Jachtvoorstelling. Diverse jagers met geschoten wild. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 58 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man drinkt uit ballonfles
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Man drinkt uit ballonfles. Aquarel op papier. Afmeting: H 47 x B 28 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Putti
Startprijs 60 EUR

17e - 18e Eeuwse pentekening. Ongesigneerd. Putti. Pentekening op papier. Afmeting: H 13,5 x 9 cm. In goede staat.

Monogram D.J., Handingekleurde plattegrond
Startprijs 60 EUR

Monogram D.J. Onbekend. 19e Eeuwse handingekleurde plattegrond. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 52 x B 136 cm. In redelijk/goede staat.

Sam Schellink, Drie lijsters in boom
Resultaat: 350 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Drie lijsters in boom. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 37 cm. In goede staat.

Tom Coppens, Naïeve School
Resultaat: 60 EUR

Tom Coppens. 1979. Naïeve School. Landschap met hooimijten en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

W.G. Hofker, Paardenkar aan het laden op kade
Resultaat: 50 EUR

W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.

J.H. van Oeveren, Twee platbodems
Startprijs 60 EUR

J.H. van Oeveren. 20e Eeuw. Twee afgemeerde Hollandse platbodems. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Hollandse School, Riviergezicht met kasteel
Resultaat: 160 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Riviergezicht met kasteel, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram E.H., Strandgezicht
Resultaat: 200 EUR

Monogram E.H. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Danseres
Startprijs 150 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

B. de Hoog, Moeder met kind
Resultaat: 70 EUR

Bernard de Hoog. 1866 - 1943. Moeder met kind. Houtskool op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

M. de Jongh, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 200 EUR

M. de Jongh. 20e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x 100 cm. In goede staat.

2x 20e Eeuw, Landschappen
Resultaat: 60 EUR

Twee werken. 20e Eeuw. Landschappen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm./ H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Onduid. gesign., Landschap met vee
Resultaat: 40 EUR

Twee maal onduidelijk. 20e Eeuw. Landschappen met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. / H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Twents landschap
Startprijs 450 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Deco object
Resultaat: 120 EUR

Grote Walasse Ting decoratie. Expositie druk. Geplastificeerd. Afmeting: B 240 x H 51 cm. In goede staat.

Theo Kuipers, Expressionistisch
Startprijs 50 EUR

Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.

Michel Seuphor, Abstract
Resultaat: 80 EUR

Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 50 cm. In goede staat.

Michel Seuphor, Abstract
Resultaat: 80 EUR

Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 51 cm. In goede staat.

Michel Seuphor, Abstract
Resultaat: 80 EUR

Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 51 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 350 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

A. Wouters, Stilleven
Startprijs 70 EUR

A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

D. Vanmeer, Hoenderhof
Startprijs 60 EUR

D. Vanmeer. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollandse dorpstraat
Resultaat: 50 EUR

Ongsigneerd. 20e Eeuw. Hollandse dorpstraat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bosgezicht met wandelaar
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaar. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met kat
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Meisje met kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands landschap
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap met windmolen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Dames met parasol bij zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 34 cm. In goede staat.

W. van Reeken, Ven in bos
Startprijs 80 EUR

W. van Reeken. 1958. Ven in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

P. Winson, Vrouw met kind in landschap
Resultaat: 100 EUR

P. Winson. 20e Eeuw. Vrouw met kind in landschap met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 63 cm. In goede staat.

J. van Rijn, Landschap met boerderij
Startprijs 80 EUR

Jacques van Rijn. Circa 1930. Oprichter Tefaf Maastricht (beeldhouwer). Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

E. van Os, Wintergezicht Laren
Resultaat: 60 EUR

E. van Os. Circa 1900. Wintergezicht Laren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 42 cm. In goede staat.

De Rooy, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 60 EUR

De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Erotische Perzische harem voorstelling
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1970. Erotische Perzische harem voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Kathy, Fruit stilleven
Resultaat: 160 EUR

Kathy. Tweede helft 20e eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerderij
Startprijs 150 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Vroeg werk. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

2x Peter te Marvelde, Dorpsfeest/Havengezicht
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Peter te Marvelde. (1) Dorpsfeest. (2) Havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Twee naakte dames
Resultaat: 380 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 138/199. Twee naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 57 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Hollandse platbodems op zee
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk. Circa 1900. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Claes, Landschap met kasteel en ijspret
Resultaat: 90 EUR

Claes. 20e Eeuw. Landschap met kasteel en ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

Johann Georg Kraer , Pastorale, vee-rustplaats
Resultaat: 500 EUR

Johann Georg Kraer overleden 1772 Regensburg. Pastorale, vee-rustplaats met koe, stier, schapen en drinkende figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 41,5 cm. goede staat.

Henk Lassche, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR

Henk Lassche, 1948, Hengelo. Nr. 4/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.

C. Dubource, Landschap met koets en figuren
Startprijs 60 EUR

C. Dubource. 19e Eeuw. Landschap met koets en figuren. Aquarel op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In redelijke staat.

W. van Boven, Hollands impressionistisch landschap
Resultaat: 90 EUR

W. van Boven. Hollandse School. Circa 1930. Hollands impressionistisch landschap met polderboerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Watermolen in bos
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Verso L. Muller 1886. Watermolen in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.

Rosemary, Angora poes
Resultaat: 160 EUR

Rosemary. Tweede helft 20e eeuw. Angora poes. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

2x de Groot, Surrealistische landschappen
Startprijs 150 EUR

Twee werken van de Groot. Airbrush schilderijen. Surrealistische landschappen. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Twee vrouwen
Startprijs 250 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee vrouwen. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 250 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.

J. Moerman, Stilleven met violen
Startprijs 50 EUR

J. Moerman. Circa 1950. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

F. van Gaalen, Stilleven
Resultaat: 60 EUR

F. van Gaalen. Hollands stilleven met tinnen kan, fruit etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stilleven met fruit
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Stilleven met fruit op tafel. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

L. Doorewaard, Stadsgracht
Resultaat: 80 EUR

L. Doorewaard. Circa 1930. Stadsgracht met figuur. Olieverf op linnen. Eén restauratie. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

J.C. Snoeck, Handwerkende boerin
Resultaat: 140 EUR

Jacob Cornelis Snoeck. 1881 - 1921. Handwerkende boerin bij deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

W.J. Pasman, Wintergezicht
Startprijs 150 EUR

W.J. Pasman. 1905 - 1984. Wintergezicht met boerderij en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

H. Houssart, Rivier met woonboten
Resultaat: 70 EUR

H. Houssart. Circa 1920. Rivier met woonboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Twentse watermolen
Resultaat: 160 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Vijf antieke aquarellen
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke aquarellen. Divers. Floraal/fruit. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.

Collectie aquarellen + tekeningen
Startprijs 80 EUR

Collectie aquarellen + tekeningen. Studie. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

Collectors item Guillaume Corneille 1986
Startprijs 700 EUR

Collectors item, Guillaume Corneille 1986. Femmes et Oiseaux II. Houder met boek door Artur Lundkvist + vier originele gelimiteerde lithografieën. Afmeting: 4 x 27,5 x 35,5 cm. In goede staat.

B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis
Resultaat: 60 EUR

Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Willy B., Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap bij avond met man en paard. Plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 54 cm. In goede staat.

Vier antieke aquarellen, Divers
Startprijs 120 EUR

Vier antieke aquarellen. Divers. Eén maal onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.