Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Cornelisz, Romantisch wintergezicht
Startprijs 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Ch. Manshande, Schepen op volle zee
Resultaat: 160 EUR

Ch. Manshande. 20e Eeuw. 17e - 18e Eeuwse schepen op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch Hollands stadsgezicht
Resultaat: 190 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht. 20e Eeuw. Met mooie lijst! Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Campbells Soup II
Resultaat: 1.200 EUR

10x Ontwerp Andy Warhol. Campbells Soup II. 10x Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 58 cm. In goede staat.

Willy Fleur, Bloemstilleven
Resultaat: 500 EUR

Willy Fleur, 1933. 1888 - 1967. Bloemstilleven met aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.

Lita van Engelenhoven, Stilleven
Startprijs 250 EUR

Lita van Engelenhoven. 1948. Stilleven met koffiepot. Olieverf op papier. Afmeting: H 72 x B 50 cm. In goede staat.

Piet Schoenmakers, Abstract
Resultaat: 250 EUR

Piet Schoenmakers. 1919 - 2009. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 43 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Kat met duiven
Resultaat: 350 EUR

Guillaume Corneille, 2000. Epreuve d' artiste. 1922 - 2010. Kat met duiven. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 39 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 225 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.

H. Stolle, Rotterdams grachtengezicht
Startprijs 400 EUR

Heinrich Stolle. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.

H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw
Startprijs 200 EUR

H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.

H. Hess, Bloem stilleven
Startprijs 150 EUR

Henri Hess. 1950 Eindhoven. Bloemstilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

H. Poeder, Hollands landschap met koe bij schuur
Resultaat: 140 EUR

H. Poeder. 1897 - 1958. Hollands landschap met koe bij schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.R. Gelibert, Wandelaar op zandpad
Startprijs 400 EUR

J.R. Gelibert. 1887. Wandelaar op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 25 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Schepen bij avond
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Schepen bij avond. Enkele beschadigingen . Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.

A. Zuiderwijk, Platelen vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

A. Zuiderwijk. Circa 1920. Platelen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Willem Heytman, Boerderij met kippen
Startprijs 100 EUR

Willem Heytman. 1950 - Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

T. van Wissen, Herderin bij schapen
Startprijs 450 EUR

Thomas van Wissen. 1866 - 1954. Herderin bij schapen. Olieverf op papier. Afmeting: H 26 x B 18 cm. In goede staat.

Theo van Oorschot, Landschap met boerderij
Startprijs 190 EUR

Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Landschap met boerderij, boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Edmond Ceria, Rivier de Seine in Parijs
Startprijs 400 EUR

Edmond Ceria. 1884 - 1955. Rivier de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Francine Schrikkema, Expressionistisch
Startprijs 250 EUR

Francine Schrikkelma, 2002. Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.

H. Balman, Hollands landschap met ijspret
Startprijs 150 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Hollands landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

2x Th. Schröder, Twee paarden portretten
Startprijs 150 EUR

Twee werken van Th. Schröder, 1925. Twee paarden portretten. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In goede staat.

Jos Mertens, Hoenderhof
Resultaat: 170 EUR

Jos Mertens. Circa 1900. Hoenderhof met pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.

Hans Truijen , Touching paradise
Resultaat: 40 EUR

Hans Truijen (1928-2005) '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.

J. Holmer, Platbodem op volle zee
Resultaat: 200 EUR

J. Holmer. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodem op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J. Gregoire, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

Joseph Gregoire. 1900 - 1976. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met kind
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Vrouw met kind bij lantaarn in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 23 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Modern abstract
Resultaat: 100 EUR

Gijs ter Wee. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Frederike During, Moderne figuren compositie
Startprijs 150 EUR

Frederike During. 1938, Essen. Duitsland. Moderne figuren compositie. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.

H. Kleine, Modern abstract
Resultaat: 150 EUR

H. Kleine. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Modern abstract
Startprijs 130 EUR

Gijs ter Wee. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Theo Bijkerk, Winters landschap
Resultaat: 100 EUR

Theo Bijkerk, Enschede. Winter landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

S. van Voorn Boers, Stilleven
Startprijs 750 EUR

Sebastiaan van Voorn Boers. 1828 - 1893. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vrouw zittend aan strand
Startprijs 420 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Vrouw met hoed zittend aan strand met bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x 29 cm. In goede staat.

Daan Mühlhaus, Eendenfamilie langs waterkant
Startprijs 350 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Eendenfamilie langs waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Monogram B.v.H., Studie bosgezicht
Startprijs 150 EUR

Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie bosgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.

Monogram B.v.H., Studie landschap
Startprijs 150 EUR

Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.

Frits Meijer, Hollands wintergezicht
Resultaat: 250 EUR

Frits Meijer. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijs en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Willem Heijtman, Strandgezicht
Startprijs 500 EUR

Willem Heijtman. 1950 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. Krämer, Hoenderhof met eenden
Startprijs 180 EUR

H. Krämer (Köln). Duitse School. Circa 1930. Hoenderhof met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Restsignatuur, Hollands strandgezicht
Startprijs 150 EUR

Restsignatuur. 19e Eeuw. Hollands strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.

H.W.H., Schipbreuk in storm
Startprijs 200 EUR

H.W.H. 1823. Schipbreuk in storm. Verso Lt. H.W. Hussey. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Vier vrouwen
Startprijs 280 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 110 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Winterlandschap
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Winters landschap met knotwilgen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 47 cm. In goede staat.

Antieke erotisch gouache
Startprijs 150 EUR

18e - 19e Eeuws Perzische, erotische gouache met tekst. Opgehoogd wit laat iets los. Gouache op papier. Afmeting: H 23 x B 11 cm. Verder in goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel
Resultaat: 550 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 29/199. Met watermerk Arches France. Naakte vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.