Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Guillaume Corneille, Kat met duiven
Resultaat: 350 EUR

Guillaume Corneille, 2000. Epreuve d' artiste. 1922 - 2010. Kat met duiven. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 39 cm. In goede staat.

B. te Gempt, Spelende hond
Resultaat: 350 EUR

Bernard te Gempt. 1826 - 1879. Spelende hond. Langharige teckel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.

Paul ten Hoopen, Interieur met vrouw
Resultaat: 350 EUR

Paul ten Hoopen, 1985. 1927 - . Interieur met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 46 cm. In goede staat.

Victor Simonin, Stilleven
Resultaat: 350 EUR

Victor Simonin. 1877 - 1946. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Sam Schellink, Drie lijsters in boom
Resultaat: 350 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Drie lijsters in boom. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 37 cm. In goede staat.

Jan Sluijters, Nadruk plakaat uit 1919
Resultaat: 350 EUR

Jan Sluijters. Lithografie. Nadruk plakkaat uit 1919. Artiesten Winterfeest 's Gravenhage. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 52 cm. In goede staat.

Rupprecht, Meisje met hoed
Resultaat: 350 EUR

Rupprecht, 1958. Duitse School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

Jan Gierveld, Haven Almelo
Resultaat: 300 EUR

Jan Gierveld. 1935 - 2005. Haven Almelo. Verso etiket etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 159 cm. In goede staat.

Wim Izaks, Expressionistisch landschap
Resultaat: 300 EUR

Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Wim Izaks, Expressionistisch landschap
Resultaat: 300 EUR

Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Reekers, Bloemstilleven met insecten
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.

Käthe Kollwitz, Moeder met kind
Resultaat: 300 EUR

Käthe Kollwitz. 1867 -1945. Duitse School. Moeder met kind. Lithografie op papier. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Koe bij hek
Resultaat: 275 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koe bij hek. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.

Willem van der Worp, Bosgezicht
Resultaat: 275 EUR

Willem van der Worp. 1803 - 1878. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Schepen bij avond
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Schepen bij avond. Enkele beschadigingen . Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram C.K., Perron met figuren
Resultaat: 275 EUR

Monogram C.K. Circa 1900. Perron met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Stilleven
Resultaat: 250 EUR

Clara de Jong, 1991. 1928 - 2002. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 49 x B 55 cm. In goede staat.

Frits Meijer, Hollands wintergezicht
Resultaat: 250 EUR

Frits Meijer. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijs en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Piet Schoenmakers, Abstract
Resultaat: 250 EUR

Piet Schoenmakers. 1919 - 2009. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 43 cm. In goede staat.

Xeno Münninghoff, Berkenboom bij hooiplaats
Resultaat: 250 EUR

Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Bekenboom bij hooiplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Bosgezicht Twickel-Delden
Resultaat: 250 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. Bosgezicht Twickel-Delden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Danseres
Resultaat: 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Louis Armstrong
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Louis Armstrong. Nr. 48/200. Handingekleurd. Ets op papier. Afmeting: H 67 x B 79 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren
Resultaat: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.