Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Wintergezicht met houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakaatverf op papier. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In goede staat.
Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Landschap met boerderij, boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
J.A. v.d. Bergh. Eind 19e eeuw. Poelier op markt bij kaarslicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. Lithografie, Epreuve 'd Artiste. Erotische damesvoorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 33 cm. In goede staat.
H. Krämer (Köln). Duitse School. Circa 1930. Hoenderhof met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Poortje bij Elburg. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 14,5 cm. In goede staat.
Drie antieke 18e eeuwse handingekleurde gravures. Twee maal planten door J.B. Monnoyer, enkele vochtvlekken. Eén maal tropische vogel, Le Perroguet lendre. Afmeting: 34 - 39 cm. In redelijk e staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollands havengezicht met diverse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Wintergezicht met boerderij en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee werken van de Groot. Airbrush schilderijen. Surrealistische landschappen. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Vroeg werk. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Chiel Vluggen, 1996. 1948 - . Figuur bij stoelen. Gouache op papier. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Theo Kuijpers. 1939 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.
Twee antieke prenten Luigi Crosio. Met bladgoud vergulde lijsten, floraal. Circa 1900. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.
C. Kickert. 1882 - 1965. Haven met kasteel en stoomboot. Aquarel op papier. Sepia. Vochtvlekken. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.
Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasie voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Hartmut Eing, 1992. 1938 - . Kleurrijke fantasie voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x 15 cm. In goede staat.
Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasievoorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Pennisi. 1930 - 2018. Berglandschappen met huizen. (1) Primo Freddo. (2) Povere Case. Olieverf op board. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Onbekend. Antieke gouache met erotische voorstelling en tekst. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 x B 11,5 cm. In goede staat.
Paul Becker. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 39 x B 48,5 cm. In goede staat.
Paul Becker, 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 76 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Perzische, erotische gouache met tekst. Opgehoogd wit laat iets los. Gouache op papier. Afmeting: H 23 x B 11 cm. Verder in goede staat.
Restsignatuur. 19e Eeuw. Hollands strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie bosgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
Frederike During. 1938, Essen. Duitsland. Moderne figuren compositie. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.
Twee werken van Th. Schröder, 1925. Twee paarden portretten. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Hollands landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Henri Hess. 1950 Eindhoven. Bloemstilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Handgesigneerde lithografie Jan Toorop. 1858 - 1928. Apostelen Thomas en Thaddeus. Lithografie op papier. Afmeting: H 9 x B 8,5 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. Modern landschap. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Vier antieke aquarellen. Divers. Eén maal onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Winters landschap met knotwilgen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 47 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
L. v.d. Poll. Tweede helft 20e eeuw. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40,5 cm. In goede staat.
Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.
De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Vijf antieke aquarellen. Divers. Floraal/fruit. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.