F. Stöcker, 1897. 1859 - 1938. Duitse School. Reeën in het bos. 'Meinem Freund Emil Bippert zum andenken'. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45,5 x B 44 cm. In goede staat.
Ch. Manshande. 20e Eeuw. 17e - 18e Eeuwse schepen op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.
Kathy. Tweede helft 20e eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Rosemary. Tweede helft 20e eeuw. Angora poes. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Naar Henriëtte Ronner. Circa 1920. Liggende kat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Riviergezicht met kasteel, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met hoed. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 16 cm. In goede staat.
Antoon Markus. 1870 - 1955. Riviergezicht met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Op de rug liggende kitten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Stilleven met kittens. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Op koper geschilderd schilderij. Pluimvee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jos Mertens. Circa 1900. Hoenderhof met pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.
Vier werken van Henk Schuring. 70-er Jaren. Enschede 1928 - 1984. Abstracte composities. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Johan Miedema. 1870 - 1952. Hollands melkmeisje bij zonnig dorp. Olieverf op tegel. Afmeting: H 44 x B 30 cm. In goede staat.
Henri Hess. 1950 Eindhoven. Hollands wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
William Douglas Almond. 1866 - 1916. Figuren in de kerk. Titel: Sheltered. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 14 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 1975. 1922 - 2010. Nr. 3 van 21. Vrouwen met paard en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
G. Hassens Circa 1930. Haven van Zeebrugge met vissersboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Vrouw met kind bij lantaarn in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 23 cm. In goede staat.
Jacoba Willem Gruyter. 1856 - 1908. Zandvoortse vissersboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Hub. Brouwer. '47. Damesportret in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 52 cm. In goede staat.
Marinus Johannes de Jongere. 1912 - 1978. Bomschuiten op strand. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Marcelle Blum. 1893 - 1984. Franse School. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.
J.W. Schonnevelt Büchner. Duitse School. Stilleven met kruik en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht. 20e Eeuw. Met mooie lijst! Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser, 1939. 1884 - 1970. Groot impressionistisch landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1970. Erotische Perzische harem voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Antiek schilderij. 18e Eeuw of ouder. Oude monnik. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. 1949 - . Pimpelmezen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 35 cm. In goede staat.
Reint Withaar. 1928 - 2015. Bosven met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
J. Holmer. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodem op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
D. d'Arte. F. Conso. Italië? Vis op metaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 6,5 x B 20,3 cm. In goede staat.
Clara de Jong, 1998. 1928 - 2005. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws schouwstuk schilderij. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 154 x B 99 cm. In goede staat.
Monogram E.H. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
M. de Jongh. 20e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x 100 cm. In goede staat.
Marjolijn van den Assem, 1997. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.
Corneille. 1922 - 2010. Nr. 51/87. Abstracte compositie. Titel: Elf. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 35 cm. In goede staat.
Hippolyte van Soom. 1856 - 1922. Belgische School. Landschap met boerin en rivier. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 34 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.
J. Vrolijk. 20e Eeuw. Urker platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Louis Armstrong. Nr. 48/200. Handingekleurd. Ets op papier. Afmeting: H 67 x B 79 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. Bosgezicht Twickel-Delden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Bekenboom bij hooiplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.