Roy Lichtenstein. Marilyn Monroe. Nr. 36/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 56 cm. In goede staat.
Willem van der Worp. 1803 - 1878. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Winters havengezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 61 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
Henri Hess. 1950 Eindhoven. Hollands wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Salvador Dali, 1976. 1904 - 1989. Nr. 407/500. Vrouwenfiguur. Enkele vochtvlekken. Lithografie op papier. Afmeting: H 78 x B 60 cm. In redelijke staat.
Keith Haring. Andy Mouse 1986. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Vier werken van Henk Schuring. 70-er Jaren. Enschede 1928 - 1984. Abstracte composities. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Twee antieke Weense botanische prenten in mahoniehouten lijsten. Naar Joseph Nigg. Afmeting: H 73 x B 50 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
L. Citroen. Stilleven met fruit, karaf en chinoiserie. Olieverf op linnen. Scheur in linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Op de rug liggende kitten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Arn. F., 20e Eeuw. Schelpenvisser op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Meerman. Skutsjes op meer. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J. Moerman. Circa 1950. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Stilleven met fruit op tafel. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met fruit, bloemen en schenkkan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Marcelle Blum. 1893 - 1984. Franse School. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...
Wijbrands. 20e Eeuw. Havengezicht Hoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Koe bij bosrand. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 60 x B 86 cm. In goede staat.