Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 50 cm. In goede staat.
Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 51 cm. In goede staat.
Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 51 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
D. Vanmeer. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.
Ongsigneerd. 20e Eeuw. Hollandse dorpstraat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaar. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Meisje met kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap met windmolen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Dames met parasol bij zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 34 cm. In goede staat.
W. van Reeken. 1958. Ven in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
P. Winson. 20e Eeuw. Vrouw met kind in landschap met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 63 cm. In goede staat.
Jacques van Rijn. Circa 1930. Oprichter Tefaf Maastricht (beeldhouwer). Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
E. van Os. Circa 1900. Wintergezicht Laren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 42 cm. In goede staat.
De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1970. Erotische Perzische harem voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Kathy. Tweede helft 20e eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Vroeg werk. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Twee werken van Peter te Marvelde. (1) Dorpsfeest. (2) Havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 138/199. Twee naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 57 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Claes. 20e Eeuw. Landschap met kasteel en ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.