Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

L. Kramer, Klipper bij avondlicht
Resultaat: 100 EUR

L. Kramer. 20e Eeuw. Klipper bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.

P. van de Hem, Herberg met feestende figuren
Resultaat: 80 EUR

P. van de Hem. Géén Piet van de Hem. Herberg met feestende figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Simon Balyon, Haarmühle
Resultaat: 130 EUR

Simon Balyon. Haarmühle (Twente). Met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Schouwstuk schilderij, Landschap
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws schouwstuk schilderij. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 154 x B 99 cm. In goede staat.

Keith Haring, Dansende figuren
Resultaat: 100 EUR

Keith Haring. Amerikaanse School. Met goedkeuringsstempel K.H. estate. Dansende figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stilleven met kittens
Resultaat: 170 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Stilleven met kittens. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

D. Holtman, Interieur met figuren
Resultaat: 60 EUR

D. Holtman, 1962. Interieur met musicerende figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Victor Simonin, Stilleven
Resultaat: 350 EUR

Victor Simonin. 1877 - 1946. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Meta Plückebaum, Meisje met pop
Resultaat: 150 EUR

Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Meisje met pop. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x 24 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stilleven
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.

F. Cano, Landschap met huis
Startprijs 50 EUR

F. Cano. 20e Eeuw. Landschap met huis en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Arn. F., Watermolen in landschap
Resultaat: 70 EUR

Arn. F. 20e Eeuw. Watermolen in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Arn. F., Schelpenvisser op strand
Resultaat: 90 EUR

Arn. F., 20e Eeuw. Schelpenvisser op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Cavalerie in bergachtig landschap
Startprijs 800 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Cavalerie in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 23 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

2x Onduidelijk, 2x Landschap
Resultaat: 40 EUR

Twee landschap schilderijen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 31 cm. + H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Traditionele dans
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Traditionele Indonesische dans. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.

Käthe Kollwitz, Moeder met kind
Resultaat: 300 EUR

Käthe Kollwitz. 1867 -1945. Duitse School. Moeder met kind. Lithografie op papier. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.

A. van Wieringen, Konijnen in stal
Startprijs 200 EUR

A. van Wieringen. Circa 1900. Konijnen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 35 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha
Startprijs 70 EUR

Anton v.d. Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha beeld en masker. Twee plekken laat olieverf los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Frits Gramberg, Amsterdam Nes
Startprijs 80 EUR

Frits Gramberg. 1931 - . Titel: Amsterdam Nes. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 15 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan
Startprijs 80 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met jacobakan, schaal en aardbeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Jager met jachthond
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Jager met jachthond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 47 cm. In redelijke staat.

F. Stöcker, Reeën in het bos
Resultaat: 160 EUR

F. Stöcker, 1897. 1859 - 1938. Duitse School. Reeën in het bos. 'Meinem Freund Emil Bippert zum andenken'. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45,5 x B 44 cm. In goede staat.