Piet Bouter. 1887 - 1968. Hollands landschap met koeien en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ger Meinema. 193 9 -. Opwinding in de slaapkamer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 92 x B 68 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen bij bergdorp. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Koperen melkkan met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Willem Heijtman. 1950 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.
Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis. Zestien grote feesten. Circa 1850. Vier evangelisten in de hoeken, drie eenheid bovenin. Afmeting: H 53,5 x 45 cm. Behoeft restauratie. In matige sta...
Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis (opstanding), daarom heen zestien grote geesten. Circa 1850. Fijne chrysografie (plooibehandeling). Afmeting: H 53 x B 44 cm. In goede originele staat...
H.J. Wijngaard. 1922 - 2012. IJsselgezicht met boten bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. Aartsvader Jacob. Iconostase-paneel. Meerdere oudere restauraties. Circa 1800. Afmeting: H 140 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Riviergezicht met boot, ophaalbrug en wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Collectors item, Guillaume Corneille 1986. Femmes et Oiseaux II. Houder met boek door Artur Lundkvist + vier originele gelimiteerde lithografieën. Afmeting: 4 x 27,5 x 35,5 cm. In goede staat.
Sebastiaan van Voorn Boers. 1828 - 1893. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.
Zeer groot Russisch ikoon. Maria met kind. 20e Eeuw. Prachtige beschildering. Afmeting: H 90,5 x B 62 cm. In goede staat.
Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Cavalerie in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 23 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Platbodems op volle zee met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
J. v.d. Kerkhove. 1822 - 1881. Kreupele muzikant met diverse instrumenten en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 30,5 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht met havenarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
F.C. de Graaff. 1819 - 1897. 17e - 18e Eeuws Hollands interieur met figuren. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Riviergezicht met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.