Schouten. Toegeschreven aan Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Grote lithografie van vrouw met kat. Nr. 37/250. 1998. Litho op papier. Afmeting: H 93 x B 127 cm. In goede staat.
G. Hassens Circa 1930. Haven van Zeebrugge met vissersboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Schepen bij avond. Enkele beschadigingen . Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Op koper geschilderd schilderij. Pluimvee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
A. Zuiderwijk. Circa 1920. Platelen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 1950 - Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Thomas van Wissen. 1866 - 1954. Herderin bij schapen. Olieverf op papier. Afmeting: H 26 x B 18 cm. In goede staat.
Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Bekenboom bij hooiplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Landschap met boerderij, boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Edmond Ceria. 1884 - 1955. Rivier de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Francine Schrikkelma, 2002. Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
Francine Schrikkema, 2003. 1963 - . Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 37 x B 37 cm. In goede staat.
Han van Meegeren. 1889 - 1947. Gezichten studie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 24 x B 21 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Hollands landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koe bij hek. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.
Twee werken van Th. Schröder, 1925. Twee paarden portretten. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In goede staat.
Jos Mertens. Circa 1900. Hoenderhof met pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.
Hans Truijen (1928-2005) '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, grazend paard (minimale beschadigingen), 51x61cm.
J. Holmer. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodem op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Joseph Gregoire. 1900 - 1976. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1880. Gezicht op Bosporus met vele schepen bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.