Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Luigi Crosio, Twee prenten
Startprijs 150 EUR

Twee antieke prenten Luigi Crosio. Met bladgoud vergulde lijsten, floraal. Circa 1900. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.

Theo Kuijpers, Abstract
Startprijs 150 EUR

Theo Kuijpers. 1939 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Chiel Vluggen, Figuur bij stoelen
Startprijs 150 EUR

Chiel Vluggen, 1996. 1948 - . Figuur bij stoelen. Gouache op papier. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Danseres
Startprijs 150 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerderij
Startprijs 150 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Vroeg werk. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

2x de Groot, Surrealistische landschappen
Startprijs 150 EUR

Twee werken van de Groot. Airbrush schilderijen. Surrealistische landschappen. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

W.J. Pasman, Wintergezicht
Startprijs 150 EUR

W.J. Pasman. 1905 - 1984. Wintergezicht met boerderij en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesign., Hollands havengezicht
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollands havengezicht met diverse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Drie antieke 18e eeuwse gravures
Startprijs 150 EUR

Drie antieke 18e eeuwse handingekleurde gravures. Twee maal planten door J.B. Monnoyer, enkele vochtvlekken. Eén maal tropische vogel, Le Perroguet lendre. Afmeting: 34 - 39 cm. In redelijk e staat.

Chris Soer, Poortje bij Elburg
Startprijs 150 EUR

Chris Soer. 1882 - 1962. Poortje bij Elburg. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 14,5 cm. In goede staat.

H. Krämer, Hoenderhof met eenden
Startprijs 180 EUR

H. Krämer (Köln). Duitse School. Circa 1930. Hoenderhof met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduidelijke signatuur, Erotische damesvoorstelling
Startprijs 180 EUR

Onduidelijke signatuur. Lithografie, Epreuve 'd Artiste. Erotische damesvoorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 33 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.

J.A. v.d. Bergh, Poelier op markt bij kaarslicht
Startprijs 180 EUR

J.A. v.d. Bergh. Eind 19e eeuw. Poelier op markt bij kaarslicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.

Theo van Oorschot, Landschap met boerderij
Startprijs 190 EUR

Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Landschap met boerderij, boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Lucebert, Nachtvlinders
Startprijs 200 EUR

Lucebert. 1924 - 1994. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakaatverf op papier. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wintergezicht
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Wintergezicht met houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Janos Pentelei Molnar, Stilleven met glaswerk
Startprijs 200 EUR

Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw
Startprijs 200 EUR

H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.

H.W.H., Schipbreuk in storm
Startprijs 200 EUR

H.W.H. 1823. Schipbreuk in storm. Verso Lt. H.W. Hussey. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.

A. van Wieringen, Konijnen in stal
Startprijs 200 EUR

A. van Wieringen. Circa 1900. Konijnen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 35 cm. In goede staat.

Riny Bus, Platbodem bij havenmonding
Startprijs 200 EUR

Riny Bus, Groningen. Platbodem bij havenmonding. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.

Jacobus Doeser, Gemberpot met bloemen
Startprijs 200 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.