Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.
R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met molen, rivier en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Herderin met schapen. Houtskool op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
F. Cano. 20e Eeuw. Landschap met huis en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A. Mertens. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.
Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Man drinkt uit ballonfles. Aquarel op papier. Afmeting: H 47 x B 28 cm. In goede staat.
Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.
J. Moerman. Circa 1950. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap bij avond met man en paard. Plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 54 cm. In goede staat.
Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Modern, naar Botero. Voluptueuze dikke dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram J.H. Wintergezicht met kerk en boeren huizen. 20e Eeuw. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Zeepfabriek 'de Klok' bij Heerde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 26,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Jachtvoorstelling. Diverse jagers met geschoten wild. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 58 cm. In goede staat.