Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame 17e eeuwse Chinese schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen (duivels) schenkkan met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk staat.

17e-18e Eeuwse Kang Xi kan, H 14,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kan met lange lijs decor. Met bodemmerk. Hengsel beschadigd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.

Drie delen Chinees speksteen
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Chinees speksteen. Bestaande uit: Dekselpot, chip rand. Theepot, chips deksel. Figuur op vis. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijke/goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Drie delen Japans Imari
Resultaat: 90 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Eén bloempot en twee vazen. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met diverse figuren in landschap decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinees porseleinen boeddha, H 26 cm.
Resultaat: 160 EUR

Antieke Chinees porseleinen boeddha. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn zijkant. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen bord. Met binnenin afbeelding draak. Onderkant bord met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 180 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Betreffende drie koppen + drie schotels. Onder andere; Queng Lung + Kang Xi. Eén haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: 18 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Imari bloempot
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met coulissen voorstelling in vlakken. Gerestaureerd. Afmeting: 25 x 34 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans porselein (5x)
Resultaat: 100 EUR

Lot van vijf delen antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Imari borden, kom met zilveren beugel en één octagonaal bord. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas met zotjes, H 9,2 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met spelende zotjes. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 9,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Nan King kom Ø 15 cm.
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Nan King kom met tuin decor. Lot 3146 The Nan King Cargo. Afmeting: H 7,5 - Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 59 cm.
Resultaat: 170 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met groen glazuur. Feniks in landschap + foo-honden decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

4x Chinese koppen
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kopjes met landschap/pagode decor. Eén kopje haarlijnen + minimale schilfers. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijke staat.

Antieke zeskantige Chinese penselenpot
Resultaat: 325 EUR

Antieke zeskantige Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot. 19e Eeuw. Figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 10,5 x 9,5 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Drie drie-delige Chinese kop+schotels
Resultaat: 650 EUR

Drie 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Spelende kinderen in tuin + goud decor. Met bodemmerk. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 9 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met lange lijs decor. Baluster-vormig. Beide vazen chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese dekselvazen
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met krijger/vaandel decor. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn hals. Eén vaas bovenrand schade. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

3x Chinese kop+schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma lampenvoet
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 13,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen theebus met spelende zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese Imari schotels
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.