Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 85 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met tuin decor. Twee borden haarlijnen. Rest minimale chips. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen hoge kopjes met landschap decor. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin decor. Met bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chip. Eén kopje chip. Afmeting: 5,5 - Ø 13,2 cm. In redelijk/goede st...
Chinees porseleinen knobbelvaas met craquelé glazuur. Floraal/boeddha figuren decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin decor. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese olielamp met messing en kristallen reservoir. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijne dekselpotten met floraal decor. Gelijmd + chips. Afmeting: H 18 - 22 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse octagonale Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Bij schotels chip. Eén kopje onderrand chips. Afmeting: 8 x 12 x 12 cm. In redelij...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Octagonaal. Floraal. Kang Xi. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 4,5 x 10 x 10 cm. In redelijke staat.
Stel antieke Chinees porseleinen Nanking vazen met pauw in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met vogel/pioenrozen en salamander decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/vlinder decor. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Chips + haarlijnen + twee borden beschadigd. Afmeting: Ø 23,7 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met vogels/insecten/floraal en goud decor. Eén vaas randschade. Afmeting: H 36,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met cloisonné beschildering. Afmeting: H 10 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren/floraal en goud decor. Chip tuit, bakfout greep. Afmeting: 17 x 22 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees poreleinen dekselvaas met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Chips deksel. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap. Twee borden haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met spelende Chinesen in landschap decor rondom. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vaas. Met figuren/floraal/dieren en goud decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn bodem. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.