Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha decor. Familie Verte met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Grote celadon vaas met reliëf draken decor. Familie Rose pot met figuren decor + bodemmerk. Gemberpot met landschap decor, deksel schade. Chinese lamp gema...
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met werkende figuren in tuin + goud decor. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak/feniks/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm.
Grote Chinees porseleinen vaas met vergulde olifantkoppen en floraal/musicerende vrouwen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 x Ø 26 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Enkele minimale randschilfers. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinese bronzen muntstukken met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen waterbak. Gecontourneerd. Afmeting: 5 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met diverse figuren in landschap decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen waterbak met oker kleurig craquelé glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 13 x 15 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese spekstenen snijstukken. 1x vaas + 1x floraal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte waterpot met landschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselkan met vleermuizen/figuren/tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinese paars/zwarte drakenkom met bodemmerk. Met onder het glazuur draken. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinese voorouder portretten. Gouaches op papier op hard karton geplakt. Afmeting: H 160 x B 108 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met perzik decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: (1) Draaibare porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. (2) Porseleinen snuffbottle met herten decor. (3) Porseleinen snuffbottle met foo...
Chinees porseleinen drakenbord met ribbels en okergeel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Imari. Bestaande uit: Theekan, circa 1900. Schaal met floraal/goud decor, goed. En een stapeldoos met kraanvogel/goud decor, deksel gelijmd. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/g...
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Enkele chips + één haarlijn. In redelijke staat. Afmeting: Ø 15 cm.
Chinees porseleinen bloempot met floraal decor. Afmeting: H 16,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: 2x kop + schotel, en vier losse kopjes. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met haan decor. Chicken plate. Circa 1900. Afmeting: Ø 21,8 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: één grote caché-pot + twee vazen. Goud en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Kutani porseleinen vaaslampen met messing. Later geëlektrificeerd. Met figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 - 60 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Kutani porseleinen lamp met messing. Floraal/vogel en goud decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen theepotten met berglandschap + karaktertekens op deksel. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees of Japans porseleinen drie-delige kop en schotels + deksels. Vogels bij bloesemboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: (1) Republiek vaas met geisha in tuin decor + bodemmerk. (2) Familie Rose vaas met optocht decor + bodemmerk, 19e eeuw, bovenrand schade. (3) Kantonese Fam...
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen met deksels. Goud decor + bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 8,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.
Antieke Japanse porseleinen Edo schotel. Met landschap decor. Haarlijn in glazuurlaag. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse Yixing draken vaas met ringen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur en bodemmerk. Balustervorm. Afmeting: H 26 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Lot divers Chinees. Bestaande uit vier muntstukken + twee jade objecten. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,2 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Japans Kutani porselein. Met figuren/dieren/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Grote vaas is bovenrand gelijmd. Trekpot is tuit gelijmd. Jardiniere + vaas met koppen zijn gaaf. Af...
Twee grote antieke Japanse Kutani porseleinen vazen. Vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Japans Kutani porselein. Onder andere; vazen en dekselpotten. Met figuren/floraal/dieren/goud decor. Bodemmerk. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 20 cm. In redelijk/goede st...
Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.
Ingekorte Chinees porseleinen vaas met paars glanzend glazuur. Met bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek Chinees Familie Rose porselein. (1) trekpot met figuren/foo-hond decor, met bodemmerk, chip tuit. (2) kleine censer, figuren in optocht decor, met bodemmerk. (3) kom met deksel, flor...
Hectagonale Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met kippen in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 16,4 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met wijsheren decor + bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Vijf Chinese jade objecten. Bestaande uit: 3x amulet, 1x scepter, 1x armband. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Drie keer 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Afmeting: 4,5 - 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen plaquette met tekst + signatuur. Figuur vangt kikker. Afmeting: H 36 x B 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blanc de Chine lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiek Familie Rose vaas met pauw/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen petroleumlamp met bodemmerk. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in hemelrijk decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen wandhouders voor eetstokjes. Floraal decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Blauw geglazuurde Chinees porseleinen brushwasher. Afmeting: H 3,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met blauw glazuur. Met bodemmerk. Onderrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 19 cm. Verder in goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tempelhonden. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Imari porselein. Eén bloempot en twee vazen. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese papier maché pot met draken decor + bodemmerk. Handbeschilderd. Afmeting: H 23,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor + bodemmerk. H 58 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met marmer-effect glazuur. Met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen eenden met geel glazuur. Met bodemmerk. Eén snavel gerestaureerd. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen kom met ranken decor. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Zéér grote Familie Rose schaal met mandarijn/goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Queng Lung + Kang Xi. Beschadigd + restauratie. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Wucai-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...
Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...
Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel met floraal decor. Twee vazen beschadigd, één goed. Afmeting: H 9,5 - 11,5 cm. In redelijke staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: één grote 19e eeuwse kom, haarscheur. En twee 18e eeuwse koppen + één schotel, beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Chinese natuurstenen vleermuis met verso buffelkop. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kom. Met figuren/floraal/vogels/insecten en goud decor. Enkele chips. Afmeting: H 14 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen theebus met spelende zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels met bloemvaas decor. Eén kop goed, twee beschadigd. Twee schotels chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 14 cm. In redelijke sta...
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen Hollandse damesschoenen. Floraal/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees cargo aardewerk. Tek Sing Cargo. Bestaande uit; drie potjes + één schaal. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud. Haarlijn + chip. Afmeting: 5 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porsleinen kop en schotels. Drie koppen + twee schotels. Twee keer met landschap, floraal. Kopjes goed, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede s...