Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur. Floraal + vleermuizen decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met diverse emaille draken in wolken decor + groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor, ook verso. Afmeting: Ø 42,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met floraal/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 7 x Ø 13,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Familie Rose vaas, republiek. Met paarden in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zwart glazuur. Vruchten/vlinder decor. Chips tuit. Afmeting: 9 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Floraal/goud decor. Deksel scherf gelijmd. Afmeting: 22 x 25 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Tien antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1880. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner koppen met vissen decor. Eén chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Satsuma vaas op grote hardhouten console. Krijger/foo-honden en goud decor. Eén stukje gelijmd. Afmeting: H 94 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met Familie Rose figuren decor + tekst. Deksel gelijmd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met hoogwaardigheidsbekleders + tekst. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 17,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen doucai kom met draak en feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen hanen met bodemmerk. Republiek-stijl. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Doucai bord met floraal decor en craquelé glazuur. Lichte randschilfers. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse diverse Chinees porseleinen kop en schotels. Kang Xi. Haarlijnen of chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese miniatuur dekselvazen met draken decor + figuren dragen bloempot. Eén chip. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in lotusbloem vorm, onder met draken reliëf. Afmeting: H 6 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung bord, chips. Miniatuur vaas, goed. Twee schotels met feninks, één chip. Twee kopjes met geisha, haarlijn + chip. Afmeting: 8 - Ø 22,5 cm. ...
Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 85 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met tuin decor. Twee borden haarlijnen. Rest minimale chips. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen hoge kopjes met landschap decor. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin decor. Met bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chip. Eén kopje chip. Afmeting: 5,5 - Ø 13,2 cm. In redelijk/goede st...
Chinees porseleinen knobbelvaas met craquelé glazuur. Floraal/boeddha figuren decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin decor. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese olielamp met messing en kristallen reservoir. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijne dekselpotten met floraal decor. Gelijmd + chips. Afmeting: H 18 - 22 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse octagonale Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Bij schotels chip. Eén kopje onderrand chips. Afmeting: 8 x 12 x 12 cm. In redelij...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Octagonaal. Floraal. Kang Xi. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 4,5 x 10 x 10 cm. In redelijke staat.
Stel antieke Chinees porseleinen Nanking vazen met pauw in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met vogel/pioenrozen en salamander decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/vlinder decor. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Chips + haarlijnen + twee borden beschadigd. Afmeting: Ø 23,7 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met vogels/insecten/floraal en goud decor. Eén vaas randschade. Afmeting: H 36,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met cloisonné beschildering. Afmeting: H 10 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren/floraal en goud decor. Chip tuit, bakfout greep. Afmeting: 17 x 22 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees poreleinen dekselvaas met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Chips deksel. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap. Twee borden haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met spelende Chinesen in landschap decor rondom. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vaas. Met figuren/floraal/dieren en goud decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn bodem. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.