Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/vlinder decor. Eén haarlijn + minimale schilfers. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Japanse benen netsukes + inro. Duivelskop, kikker + krokodil. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Grote Chinese spekstenen lakstempel met Foo-hond. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal + tuin decor. Grootste bord heeft chip. Middelste bord heeft haarlijnen. Kleinste bord heeft chips. Afmeting: Ø 18 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Chips + haarlijnen + twee borden beschadigd. Afmeting: Ø 23,7 cm. In matig/redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + lint. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse messing bloempot. Met draak/tijger decor. Afmeting: H 25 x Ø 30 cm. In goede staat.