Twee 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal/kostbaarheden decor. Top van deksel mist + chip. Afmeting: H 31,5 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese vaas met oker glazuur. Karaktertekens + olifantenkoppen. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met vergulde olifantkoppen en floraal/musicerende vrouwen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 x Ø 26 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met lange lijs decor. Baluster-vormig. Beide vazen chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.