Grote 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: Ø 30,8 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 18e eeuwse polychrome Delftse plooischotel met ruiter-voorstelling. Gemerkt Z.S. Oude restauratie (gekramt). Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.
Drie 17e eeuwse Delftse Fayence schotels. Bodemvondst. Uit een beerput in Den Haag. Restauraties. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Makkumer Fayence Tichelaar wandschotel met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Haarlijn + lichte randschade. Afmeting: Ø 25 - 26 cm.
Vier 18e eeuwse Hollandse wandtegels met figuren decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig antieke Hollandse bloempot tegels. Blauw. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zestien 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige tegels met decor van huizen op terp. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 45 Hollandse landschapstegels met cirkels. Kustplaatsen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
50 Stuks diverse antiek Hollandse wandtegels met dieren decor. Beschadigingen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws 2-pas tegeltableau. Ruiters bij dorp decor. Afmeting: H 13 x B 26 cm. In goede staat.
32 Stuks Hollandse Friese bloem-tegels. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee majolica vazen met rozen opgewerkt. 20e Eeuw. Genummerd. Enkele beschadiging. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.