Zeldzame 18e eeuwse polychrome Delftse Fayence theebus met chinoiserie en goud decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands polychrome Fayence kaststel. Chinoiserie decor. Circa 1890. Genummerd. Toegeschreven aan Petrus Regout Maastricht. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Divers. De Klaauw, De drie klokken + LPK. Afmeting: H 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Engelse creamware theebussen. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Motief'. Model nr.: 13. Letters 39/C R. Nr. 169. Met originele doosjes. Afmeting: H 12,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Barsten'. Letters 27 D + B. Afmeting: Ø 24,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander polychrome Arnhem vaas. Decor 'Woelig'. Nr. 23 II. Met monogram. Chips onderrand. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor 'druipend'. Model 29 II. Letters R.S. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor dorens. Letters V.B. B. Nr. 49. Met originele doosjes. Model 13. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem kelkvazen. Polychrome. Decor 'Spichtig'. Letters 71 D 5 B. Eén vaas bodemrand iets beschadigd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Dun'. Letters AK. B. 88. Model nr. 8. Met originele doosjes. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome kommen. Decor 'Niets'. Letters 43 D + monogram. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Wijd'. Letters A.R. G. Nr. 577. Afmeting: Ø 24,9 cm. In goede staat.