Tien kristallen flacons + verstuivers. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Groot lot kristalglazen glazen met slijpsel. 20e Eeuw. Aantal: 56 glazen. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek glaswerk. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; draaiglas, emaille-glas et cetera. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote Jugendstil glazen vazen met floraal emaille decor. Circa 1900. Afmeting: H 32,3 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke kristalglazen karaffen. Divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 22 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Copier Leerdam Anna Groen glazen likeurset. Circa 1930. Afmeting: 22 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote mondgeblazen glazen vazen. Art Deco - Jugendstil stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 44 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige Copier Leerdam-Anna Groen glazen set. Bestaande uit drie limonade glazen + karaf. Circa 1930. Minimale chip. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Copier Leerdam glazen cactuspot. Art Deco. Circa 1930. Oude haarlijn. Afmeting: 12,6 x 10,7 x 19,7 cm. In goede staat.
Kristalglazen cocktailshaker + ijsemmer. Met chroom. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.
Twee delen glaswerk. Bestaande uit: Bolvaas, Elisabeth Swinburne, 1957, Schotland. En een Leerdam tulpenvaas. Afmeting: H 9 - 20 cm. In goede staat.
Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...
Vijf delen antiek draadglas met vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig opaline glazen kaststel met floraal decor. Afmeting: H 24 - 36 cm. Plus twee Venetiaanse glazen vazen. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Hollands opaline glazen kaststel met floraal decor. Handbeschilderd. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 38 cm. In goede staat.
Vier moderne glaswerk vazen. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 31 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. Jugendstil/Art Deco. Circa 1910 - 1930. Twee Jugendstil vazen. Eén Art Deco vaas. Afmeting: H 10 - 32 cm. In goede staat.
Vijf Duitse Roemer wijnglazen met druivenranken geëtst. 20e Eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee kristalglazen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Vier glazen Murano dieren. Vissen + vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 36 cm. In goede staat.