Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen petroleumlamp met koperen monturen (later geëlektrificeerd). Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Drie grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken in perkament. (1) De Subhastationibus Et Licitationieus Bracciani uit 1726. (2) Practicae Observationes Civiles, Criminales Et Mixtae, Neapoli 1721. Afmeting: 31 - 35 cm. In ...
Oude Jugendstil-stijl smeedijzeren lamp met oranje-groen glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie grote antieke koperen akers met ijzeren hengsels. Afmeting: Ø 40 - 44 cm. In goede staat.
Massief houten carrouselpaard met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 110 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jacobus Stainer viool in koffer. In absam prope oenipontum 16. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Vier delen terracotta. Bodemvondst. Iran/Perzië. 10th - 14th century. Bestaande uit: Schenkkan, twee kruiken en een houder. Restauraties. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten hangvitrinekast met diverse porseleinen figuren/objecten. 20e Eeuw. Afmeting: 59 x 63 x 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen petroleumlamp met figuur + schilderspalet en mondgeblazen reservoir. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse mahoniehouten theestoven met messing binnenbak. Afmeting; 48 - 52 cm. In goede staat.
Drie delen Perzië/Iran. Bodemvondsten. Onder andere: bronzen schaal + twee bronzen potten. Circa 9 - 12 na christus. Afmeting: 10 - Ø 22,5 cm. In goede staat.
Lot divers antiek (15x). Koperwerk/messing. Onder andere; kandelaren, ketels, beddepan et cetera. Afmeting: 15 - 110 cm. In goede staat.
Elf oude/antieke dekseldozen, waaronder vijf tabaksdozen + twee inktsets. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Engelse metalen stereoscoop. The Perfecscope. H.C. Watec Londen. USA patent Oct. 1895. Met diverse kaarten. Afmeting: 31 x 17 x 20 cm. In goede staat.
Verzameling Hollandse postkaarten + brieven. Eerste helft 20e eeuw. Met postzegels in doos. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren haardset in de vorm van een harnas. Vijf-delig. Circa 1890. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antiek messing nautisch instrument. Universele Equinoctia ring. Draagbare zonnewijzer. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Josephinische kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder meer; Kruik, borden, maten, kraantjeskan et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Oude sieradenkist gemaakt van Singalese stekelvarken haren + been. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Zware messing apotheker-weegschaal met gewichten-set. Gemerkt De Gaper. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken, vergulde 3-lichts wandkandelaar. Afmeting: 65 x 46 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse theedoos van mahoniehout + intarsia. Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Twee vijf-delige messing haardsets. 20e Eeuw. Afmeting: 72 - 73 cm. In goede staat.
Drie antieke lakstempels. Twee met familiewapen. Eén met monogram. Gemaakt van brons, hout en bakeliet. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse merklap/letterlap. Anno 1807. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp in kratervaas vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee-lichts messing wandlamp met putti en prismenglas. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Vijf diverse miniatuur portretten. 20e Eeuw. met deels geschilderde afbeeldingen van dames en heren . Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Prachtige 60-er jaren Space Age Kaiser Leuchten hanglamp. Chroom. Afmeting: 21 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Oude natuurstenen obelisk. Zeskantig. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten barometer met thermometer. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Drie miniatuurschilderijnen. Circa 1900. Gesigneerd Stieler. Damesportretten. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.
Antieke Franse gobelin in lijst. Circa 1900. 'Lady and the mirror'. Dame met eenhoorn en leeuw. Afmeting: H 74 x B 104 cm. In goede staat.
Vier antieke houten barometers. Noten + eiken. Circa 1900. Met Hollands opschrift. Afmeting: 48 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws ikoon diorama in mahonie lijst. Met Maria en kindje Jezus. Was of keramiek. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten humidor met zilveren plaquette Leonard Brown E.S.O. Ealing Conservative Association March 21st 1932. Met opbergruimte en tabakspot. Tabakspot beschadigd, verder in ...
Vijf messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 38 cm. In goede staat.
Bijbel en kerkboek met goud op snee. De bijbel, het nieuwe testament, is voorzien van een zilveren slot versierd met graveerwerk. 833/000. 7x12x3,5cm en 10x16x6cm. In redelijk goede staat.
Antieke Chinese lakwerkschaal met losse binnenbak van koper. Circa 1900. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 11 x Ø 24,3 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vergulde bronzen lampenvoet met kobalt-blauw porselein. Ingekort? Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Grote rode Italiaanse glazen hanglamp in ijzeren montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse antiquarische boeken met perkament. (1) J. Le Sueur, Histoire de lieglife Et de C'empire V. de Partie. (2) J. Le Suer, Histoire de lieglife Et de L'empire VI de Partie. Afmeting: 29 x ...
Een Hollywood regency, zeskantige, drie-lichts hallantaarn met gesneden kabelranden en acanthusbladeren. Circa 1950. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco smeedijzeren tafellamp met persglazen kap. Rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.