Drie delen antiek snijwerk. Bestaande uit twee eikenhout gestoken consoles met figuren, en een supraporte. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.
Grote messing globe naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek Chinees houtgestoken paneel met ranken. Afmeting: H 171 x B 33 cm. In goede staat.
Drie oude kristallen lampen. Eén plafondlamp en twee wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 68 cm. / 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof + ketel. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Met bandintarsia. Afmeting: 52 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antieke gebloemde opaline glazen petroleumlamp. Circa 1920. Afmeting: H 43 cm.en een Antieke Jugendstil opaline glazen petroleumlamp. Circa 1910. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Drie delen antiek brons. Circa 1900. Bestaande uit: kroonluchter + twee wandkandelaren. In Hollandse barok-stijl. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.
Twee grote wandconsoles met houtstructuur. Man met kluif + vrouw met aal en vogel. Composiet. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.
Decoratieve houten miniatuur koets met dubbele kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 49 x 36 cm. In goede staat.
Grote zware, antieke bronzen vijzel. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 17 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten dekseldoos met koekoek/nest en floraal decor. Afmeting: 25 x 24 x 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse stickbarometer van mahoniehout. Malizard Paris. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Twee grote antieke speculaasplanken, waarvan één met dubbelzijdige figuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 55 - 64 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing bewerkte plaquettes in ovale lijst met ranken. Figuren in landschap decor. Afmeting: 43 x 38 x 2 cm. In goede staat.
Antieke messing staande petroleumlamp met kristal-glazen reservoir en gesatineerde glazen kap. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Antieke figuurlijke tafelschaal met tuinman en kristalglas. Compositie metaal. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
Groot tuinbeeld van cement. Putti met rozen. 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Oude bakelieten Philips luidspreker. Model pannenkoek. Ontwerp Louis Kalff. Circa 1930. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Engels meetinstrument op stroom, in mahoniehouten kist met lade en accessoires. Circa 1900. Merk: Schall & Son London. Afmeting: 20 x 29 x 14 cm. In goede staat.
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken in perkament. Nederlandsche Concordantie of te woord-register des ouden testaments. Drie delen. Abraham Trommium by Gerardus Borstius Nieuwen-dijck, anno...
Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.
Drie-delige 19e eeuwse bronzen vergulde + ijzeren haardset. 2x Empire, circa 1820. 1x Guirlande gebruikt als pook. Afmeting: 74 - 77 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse bronzen rokkandelaren. Eén beschadigd. Eén bedeukt. Afmeting: H 13 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee brons vergulde pronkvazen. Opengewerkt. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp. Neo renaissance. Vrouw draagt kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antieke vierdelige historisme set. Bestaande uit twee drinkbekers van hoorn, standaard als dolk. Met filigraindraad bewerkt. Circa 1880. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten dienblad met intarsia. Steenbokken + ranken voorstelling. Duitsland. Circa 1860. Krimpnaad. Afmeting: 56 x 74 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse pronkvazen met marmeren basement, druivenranken en bachus. Circa 1900. Eén vleugel stukje af. H 35 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Weense tafellamp met Arabische voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse messing empire kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Franse Charles Dix-stijl messing stalamp. Drie-lichts, met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.
Antieke staande notenhouten gestoken lampenvoet met floraal decor. Frankrijk. Afmeting: H 163 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek brons. Bestaande uit: Putti met schilderspalet op marmeren console, circa 1900. En twee kaarskandelaren, eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Antieke bronzen bureaukalender met zwart marmeren basement. Holland. Circa 1920. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Grote houten modelboot in glasvitrine. 'de Friesland' uit 1663. Eén mast gebroken, maar wel aanwezig. Afmeting: 80 x 86 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse tinnen kaarskandelaren. Barok. Afmeting: H 87 - 88 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Kapitaal groot onyx met messing inktstel. Joris en de draak. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 53 x 26 cm. In goede staat.
Antieke cameo glazen Muller Freres hanglamp. Circa 1900. Jugendstil. Eén kap beschadigd. Afmeting: 70 x Ø 67 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren met putti. Midden 19e eeuw. Eén applicatie mist. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse globe op notenhouten voet. Door Dr. R. Neuse en R.E. Kalkhofen. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.