Lot Nederlandse munten met een fl 50,- munt, 1990, 100 jaar vorstinnen regering, 11x fl 10,- munten: 1x 1945-1970, Nederland herrijst, 4x 1944-1994, 2x 1995, Hugo De Groot, 2x 1995, Jan Steen en 2x 20...
Album met diverse munten o.a.: euro kenningsmakings set, 34 zilveren 5 mark stukken, 6 zilveren 10 mark stukken en ca 20 munten diverse landen.cond G
Chroniques de Jérusalem Abregies. Wien-österreichische Nationalbibliothek. Idion Verlag München. Map met kleurrijke illustraties met goud decor. Afmeting: 57 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes + schildpad binnendeksel. Afmeting: 11 x 14,5 x 9 cm. In goede staat.
Bureaulamp in Bauhaus-stijl. Messing met gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Groot gietijzeren wandschild. Je Maintiendrai. Met Hollands wapen. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 43 x 4 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten rococo snijwerk met leeuw + staf. Afmeting: 6 x 35 x 31,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Perzische terracotta vaas met hengsels. Nishapur. Iran. Circa 1000 - 1500 AD. Gerestaureerd. Afmeting: H 39 / Ø 28 cm. In redelijke staat.
Antieke houtgestoken Schwarzwalder humidor met ranken decor en wapen decor (handwerk). Virtuti Semper Fidelis. Circa 1880. Afmeting: 23 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Hollandse Hebreeuwse bijbels in perkament. (1) De Republijk der Hebreen of Gemeenebest der Joden. Door Wilhelmus Goeree Amsterdam 1682. (2) Derde deel of tweede vervolgh op de Republij...
Twee antieke kopergeslagen historisme haardschermen met schepen + figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 58 x 67 x 15 cm. / 63 x 67 x 15 cm. In goede staat.
Drie antiquarische boeken. (1) Batavia Illustata Petri Scriverii. (2) io. iac. Baieri. Biographiae. Professorum Medicinae Ovi in Academia Altorfina. Met gravures. (3) Lexicon, Latino-Belgicum. Novoum ...
19e Eeuwse schildpad theekist met benen pootjes + plus schildpad binnendeksel. Eén chip. Afmeting: 9 x 11 x 7,5 cm. In goede staat.
Mahoniehouten dekseldoos. Barok-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek Afrikaans houtgesneden figuur gedecoreerd met stof et cetera. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.
Grote verchroomde messing (bureau) werklamp naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Verstelbaar. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse tinnen bureaulamp met Pierrot. Circa 1920. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Willem III theestoven. Circa 1860. Eén binnenbak mist. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos met reisnecessaire. Deels compleet. Met parelmoer, messing en vergulding. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek religieus. (1) bronzen reis ikoon. (2) was ikoon. (3) cloisonné heiligkruis op onyx. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten theestoof met klauwpoten. Octagonaal. Circa 1920. Afmeting: 48 x 29 x 29 cm. In goede staat.
Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse notenhouten Admiral Fitzroy kwikbarometer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen met messing tafellampen met Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.