19e Eeuws Schwarzwald/Forrest Noir wandsnijwerk van notenhout met fruit en vogel decor. Afmeting: 54 cm.
19e Eeuws Schwarzwald/Forrest Noir wandsnijwerk van notenhout met eend/konijn decor. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Prachtige 60-er jaren Space Age Kaiser Leuchten hanglamp. Chroom. Afmeting: 21 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Vijf-delige metalen menage set. Historisme. Met mosterdpot + prikkers in zwaard vorm. Gemerkt Atho. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse zandstenen Korinthische zuilen. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil-stijl smeedijzeren lamp met oranje-groen glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse inktset met kristalglazen inktpotten. Andre Chenier. Circa 1880. Compositie metaal. Afmeting: 22 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof + ketel. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Met bandintarsia. Afmeting: 52 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Zware messing apotheker-weegschaal met gewichten-set. Gemerkt De Gaper. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Drie bronzen sluitgewichten. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse notenhouten Willem III theestoof met messing binnenbak. Circa 1850. Afmeting: 34 x Ø 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen petroleumlamp met figuur + schilderspalet en mondgeblazen reservoir. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse zandstenen engel op basement. Barok. Circa 1750. Afmeting: H 164 cm. In goede staat.
Massief houten carrouselpaard met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 110 x 25 cm. In goede staat.
Twee brons vergulde pronkvazen. Opengewerkt. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgesneden boot met krijgers, speren en peddels. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 120 x 70 cm. In goede staat.
Groot gietijzeren wandschild. Je Maintiendrai. Met Hollands wapen. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 43 x 4 cm. In goede staat.
Oude electronische Bresser microscoop. Biolux A.L. Met accessoires. In originele kist. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 18 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse globe op notenhouten voet. Door Dr. R. Neuse en R.E. Kalkhofen. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Grote antieke Perzische terracotta vaas met hengsels. Nishapur. Iran. Circa 1000 - 1500 AD. Gerestaureerd. Afmeting: H 39 / Ø 28 cm. In redelijke staat.
Antieke houten gepolychromeerde en gegraveerde Birmaanse notenbak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Oude/antieke Perzische weegschaal van ijzer en messing. Met diverse gewichten. In houten foedraal. Afmeting: 5 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Bodemvondsten met sieraden, Iraanse bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staat.
Vijf terracotta potten. Bodemvondst. Iran/Perzië. Onder andere; Nishapur. Circa 9 - 12 na Christus. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.