Een Hollywood regency, zeskantige, drie-lichts hallantaarn met gesneden kabelranden en acanthusbladeren. Circa 1950. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp in kratervaas vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee messing tafellampen. Barok-vorm + Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 - 89 cm. In goede staat.
Venetiaanse Murano-glazen kroonluchter. Wit/geel. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke staande notenhouten gestoken lampenvoet met floraal decor. Frankrijk. Afmeting: H 163 cm. In goede staat.
Decoratieve porseleinen tafellamp met vruchten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen emmer met groot hengsel. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Lot koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; appelketels, vazen wandrek et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse plated kraantjeskan met florale gravering. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Acht antieke koperen schenkkannen/ketels. Divers. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Zware bronzen schotel. 20e Eeuw. Gesigneerd Pabst, Josef. 1879 - 1950. Duitsland. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Samovaar, twee olielampen en twee schenkkannen. Afmeting: 42 - 55 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen turfkist met figuren in interieur-voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 40 x 35 x 58 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; deurkloppers, kolentang, beker + gereedschap. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen renaissance waterketel met klauwpoten. Afmeting: 20 x 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse koperen houtbak met leeuwenkoppen + poten. Afmeting: H 37 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee kopergeslagen spiegels. Jugendstil + Renaissance stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 48 - 67 cm. In goede staat.
Gietijzeren schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke messing vergulde schildersezel. 19e Eeuw. Historische standaard behoeft nieuwe bevestiging. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bijbels met zilverwerk, 833/000. Een bijbel met een bewerkte bruin lederen kaft voorzien van 2 zilveren sloten met rozetten en lambrequin bewerking, oude en nieuwe testament, 1818, en een bijbel ...
Bijbel en kerkboek met goud op snee. De bijbel, het nieuwe testament, is voorzien van een zilveren slot versierd met graveerwerk. 833/000. 7x12x3,5cm en 10x16x6cm. In redelijk goede staat.
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken in perkament. Nederlandsche Concordantie of te woord-register des ouden testaments. Drie delen. Abraham Trommium by Gerardus Borstius Nieuwen-dijck, anno...
Drie 17e eeuwse antiquarische boekjes. Eén mogelijk ouder. (1) Caesaris guae extant ios. scaligeri Amstelodiani 1659. (2) Rosario della gliofaugine Maria, vol houtsnede afbeeldgingen, 16e eeuw? (3) Di...
Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.