Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met pronkslinger. Circa 1880. Uurwerk vervuild. Afmeting: 98 cm. In redelijk/goede staat.
Buffetklok. Amsterdamse School. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout met coromandelhout en chroom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 24 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Originele antieke Duitse wit gepolychromeerde Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek keramieken klokkenstel met Hollandse motieven. Monogram. Circa 1910. Achterste bovenrand beschadigd van vaas, verder goed. Functies niet getest. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goe...
Messing plated reiswekker. Rond model. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Met facet geslepen glas. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amerikaanse tafelklok. Ansonia New York. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten staande klok. 19e Eeuws uurwerk (eissen). Met 20e eeuw klokkast. Dagloper, halfuur-slag. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.
Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Eikenhouten Weense Gustav Becker snaarregulateur met decentrale secondenwijzer. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 113 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 cm. In goede staat.
Antiek zwart marmeren klokkenstel. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 26 - 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slingers. Circa 1925. Halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met datum-aanduiding, ankergang + pronkslinger. Afmeting: 49 x 36 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing wandklok met stil uurwerk. Historisme. Afmeting: 33 x Ø 19 cm. In goede staat.
Oude Hollandse Friese stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke Franse miniatuur pendule van marmer met Amor. Circa 1900. Achtdaags-stil uurwerk met enchappement. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke bureauklok met bachus en haan op marmeren basement. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil vergulde mysterieuze slingerklok. Circa 1900. Uurwerk defect. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antiek Engelse mahoniehouten tafelklok in ballon-vorm met intarsia. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en facet geslepen glas. Circa 1910. Messing uurwerk, gewichten en slinger. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + secondenaanduiding. Afmeting: H 222 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Ongereinigd. Bronzen figuur met boek en hond. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 47 cm. Behoeft reiniging. In re...