Drie antieke lepeldozen. Divers. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Kapstok in Thonet-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.
Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Kristalglazen schaal met Swarovski-stijl vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 30 cm. In goede staat.
Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Vijf Duitse Roemer wijnglazen met druivenranken geëtst. 20e Eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. Jugendstil/Art Deco. Circa 1910 - 1930. Twee Jugendstil vazen. Eén Art Deco vaas. Afmeting: H 10 - 32 cm. In goede staat.
Twee delen Duits aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit; blauwe Rosenthal-Studio Line schaal en een onduidelijk gesigneerde oorvaas. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands keramiek. Onder andere Porceleyne Fles schenkkan. Circa 1900. Mettlach Bonn, Jugendstil bord 'Morgenstond'. Delfts blauw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met floraal decor. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Vijf delen Duits porselein. (1) Hutschenreuther schaal, Hohenberg Bavaria, circa 1920. (2) Drie Hutschenreuther wandschotels, circa 1980. (3) Eén KPM bord, circa 1900. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede s...
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi-stijl schotels. Baars/krab/geisha in tuin decor. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. (1) Gerold figurengroep, circa 1930 - 1950, drie zingende zusters. (2) Meisje in de kou, gemerkt V.D. met kroon. Chips bloemen. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede...
Drie oude Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschappen. Houtsnedes op papier. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...
Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japanse Kutani porseleinen plantenhangers. Vogels in landschap/goud decor. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Kantonees porselein. (1) grote kom, floraal/goud decor. (2) grote schotel, figuur/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - Ø 37 cm. In goede staat.